Liberec – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 1:7 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Brno – Dukla Praha 3:0 (kon.)

90+2
    Liberečtí se snaží o závěreční tlak, ten ale nepřichází. Slávisté se dobře brání a žádné komplikace si nepřipouští.

90
    Hlavní rozhodčí Berka nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

85
    Liberec střídá. Beníšek se podívá do hry a zaujme místo Jánošíka.

81
    Středočeši už mohli vést rázem o dva góly. Střídající Červenka ale branku přestřelil.

79
    Slavia právě vstřelila branku!

Slávisté se nakonec dočkali a zhruba deset minut před koncem utkání se ujímají vedení. Odražený balon se dostal až k volnému MARTINU DOSTÁLOVI, jenž z hranice vápna propálil vše co mu stálo v cestě - 0:1.

78
    Pražené nepřesně zakombinovali a o výhodnou pozici se sami připravili.

76
    Žlutou kartu vidí hostující Veselý.

74
    Další dvojité střídání. Liberec vyměnil Drobílka a místo něj poslal do hry Lukese. Hosté stáhli Hurku a nahradili jej Červenkou.

70
    Krystanova dělovka ze střední vzdáleností končí pouze vedle levé tyče slávistické branky.

64
    Máme tady dvojité střídání. Liberec pošle do hry Leibla, který nahradí Dydowicze. Slávie stáhla Tusjaka, který přenechal své místo Veselému.

62
    Rána Šimečka byla hodně nepřesná a skončila vysoko nad libereckou svatyní.

58
    Hostující trenér Petrouš poprvé sáhl ke střídání. Do hry poslal Zámečníka a stáhl Proška.

55
    Hostující Prošek měl na kopačce úvodní branku utkání. Gólman Zoul ale předvedl pohotový zákrok a střelu vyškrábl na rohový kop.

51
    Mladé naděje Slovanu jsou zatím v úvodu druhé půle aktivnější. Uvidíme, co jim to přinese.

48
    Dalekonosná střela hostujícího Hurky nemohla v žádném případě libereckého Zoula ohrozit.

46

V prvním poločase jsme sledovali hodně vyrovnané utkání. Dění na hrací ploše se odehrávalo především ve střední části. Zatím největší příležitost měl domácí Komenda, ten ale z bezprostřední blízkosti trestuhodně minul.

45
    Domácí ještě zahrávali v samotném závěru rohový kop. Drobílek ale nikoho v modrém dresu před brankou nenašel.