Liberec – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 1:7 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Brno – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Plzeň – Táborsko 0:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
3:0 (2:0)
FK Dukla Praha
Pondělí 04.03.2013, 14:00 • TCM Ivanovice • Juniorská liga

Tolik z Brna a tohoto zápasu, přeji pěkný pondělní den. (15:50:09)

Ani se nenastavovalo a utkání končí výhrou Zbrojovky 3:0. Po prvním poločase bylo již prakticky rozhodnuto, definitivní pojistku dal z druhé penalty znovu Lukáš Matyska a Pražané odjíždí domů bez bodů. To Brňané potvrzují svou sílu a upevňují sí postavení v tabulce. Navíc znovu neinkasovali.

87
    Domácí kouč Grmela potřetí střídá. Místo Varaďi jde na posledních pár minut Dalibor Dvořák.

85
    Brno si v pohodě hlídá výsledek, samo ještě vymýšlí nějakou útočnou akci, ale vázne přesnější souhra.

83
    Utkání se v poklidném tempu dohrává, Dukla zřejmě Veselého bránu už neohrozí.

81
    Už se tady toho moc zajímavého neděje, krom tedy přistávání dvou letadel v intervalu každých deseti minut. Zdejší hřiště se nachází nedaleko brněnského letiště a stále tady máme poměrně veselo.

78
    Střídání v brněnském týmu. Stanislava Vávru nahrazuje Ondřej Ullmann.

77
    Domácí stále pokračují v dobrém výkonu, fotbalem se dobře baví.

74
    Brno právě vstřelilo branku!
    Opět si tuto exekuci vzal na starost LUKÁŠ MATYSKA a ani v tomto případě nezaváhal. Zbrojovka tak vede již o tři branky a utkání je rozhodnuto.

Byla nařízena penalta.

73
    Druhá penalta. Jeřábek fauloval ve vápně jednoho z brněnských hráčů a inkasuje zároveň žlutou kartu.

72
    Brněnská šňůra bez obdržené branky pokračuje i nadále, před Veselým se ve druhém poločase skoro nic neděje.

70
    Štepánek má míč v náručí po slabé střele Buchty, tohle nebyl problém chytit.

66
    Ve druhém poločase bohužel nesledujeme nikterak pěkný fotbal, Zbrojovka se nikam zbytečně netlačí a Dukla si pro změnu není schopna vytvořit nějaký tlak, případně kloudnou kombinaci.

63
    Poprvé střídá také Dukla. Místo Patrika Svobody je na hřišti Petar Kunič.

60
    Přerovského technická střela nebyla z vůbec špatné střelecké pozice, jenže byla namířena nad bránu Pražanů.

58
    Nepřesná střela Stehlíka z dálky končí vysoko nad bránou.

55
    Hra se hodně kouskuje, k vidění jsou i ostřejší fauly, zatím bez karetního napomenutí.

53
    Pro Duklu už to bude velice složité, potřebovala by dát rychle kontaktní branku, což je ale celkem problém. Brno neinkasovalo už více jak 800 minut.