Liberec – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 1:7 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Brno – Dukla Praha 3:0 (kon.)

88
    Bohemka mohla přidat i druhý gól, ale brankář Jablonce předvedl dbrý zákrok.

85
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Přeci jenom se domácí hráči dočkali alespoň čestného úspěchu. Gól z penalty vstřelil NICOLAS ŠUMSKÝ.

82
    Hráči Bohemky mohli snížit, ale míč našel pouze rukavice připraveného brankáře Jablonce.

78
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Myslím si, že pokud by domácí mohli hodí na hřiště ručník, ale to bohužel nejde a zápas se bude hrát ještě celých dvanáct minut. Další branku zaznamenal VOJTĚCH KUBISTA.

77
    Zápas už se dohrává spíše z povinnosti. Posledních pár minut se ponese v poklidném duchu. Otázkou spíše jen zůstává jaké bude skóre po zbývajících minutách.

73
    Nyní jabloneckým hráčům jejich útoke nevyšel a domácí obrana si s ním poradila na výbornou.

70
    O tom že má dnes Jablonec nabyto ostrými není pochyb. Vlastní branku vstřelil KOUBA.

69
    Bohemka se snaží výsledek alespoň zkorigovat, ale hostující obrana v čele s brankářem zatím působí velmi jistě.

67
    Rohový kop fotbalistů Boheminas hosté odvrátili.

63
    Bohemka stále srdnatě bojuje. Ovšem nadějně vyhlížející útok domácí zakončují střelou mimo tři tyče.

61
    Jablonec se pouze s hlídáním svého náskoku nespokojil a stále předvádí nebezpečné útoky a nyní z jednoho takového dokázal popáté skórovat. Branku vstřelil RADIM JURČA.

56
    Domací fasují první žlutou kartu.

53
    Jablonečtí hráči se již počtvrté prosazují a o vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto. Branku vstřelil VOJTĚCH KUBISTA.

51
    V úvodu druhé půle jsme viděli po jednom rohovém kopu na každé sraně, ale ani z jednoho jsme se vážnějšího ohrožení branky nedočkali.

46

44
    Útok hostí nyní končí rohovým kopem, který obrana Boheminas pokryla.

41
    Jsou to dnes však jablonečtí, kteří jsou v útoku nebezpečnější. Nyní hosté předvedli dašlí ze svých smrtících brejků, který dotáhl do gólové koncovky RADIM JURČA.

39
    Bohemka odpovídá útokem, který končí střelou mimo tři tyče.

Jiří Paýr

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 85. Šumský (pen.) - 29. Jurča, 37. Pavlata, 41. Jurča, 53. Kubista, 61. Jurča, 70. Kouba (vla.), 78. Kubista

Karty:   56. . (BOH) - 23. Štenberk (JAB)