Mladá Boleslav – Olomouc 1:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 6:3 (kon.) | Chomutov – Liberec 1:3 (kon.)
HC Kladno – Jihlava 6:2 (kon.) | Letňany – Hr. Králové 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 4:2 (kon.)
Písek – Havířov 3:4 (kon.) | Slavia – Zlín 4:0 (kon.) | Sparta – Vsetín 7:3 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:5 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
HC Kladno
6:2 (3:0, 0:1, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Pátek 08.03.2013, 16:00 • ČEZ Stadion Kladno • Extraliga staršího dorostu

Kladnu stejně jako v první třetině vyšel nástup i do té třetí. Jihlava na konci už poté jenom kosmeticky upravila skóre v závěru utkání. (18:07:34)

60:00

59:20
    Další branku mohl přidat Půža, ale Kaňka skokem zachránil kotouč na brankovišti.

58:04
    Dukla právě vstřelila branku!
    Mandát dlouho vyčkával v rohu až mu ideálně najel LUKÁŠ ANDĚL a kosmeticky upravil skór z pohledu Jihlavy, Asistence: Jan Mandát.

57:47
    Další vyloučení na domácí straně. Havlůj vyloučen za hrubost.

57:01
    Vacek si připisuje snad až nyní první úspěšný zákrok.

56:28
    Slánský se pokoušl proniknout podél mantinelu. Byl ale zastaven na modré čáře.

55:12
    Po dlouhé době se dostali domácí do pásma. Moc dlouho se tam ale naohřáli.

54:25

54:02
    Košař dostál krásnou nahrávku. Kaňkův beton byl ale proti.

53:30
    Puk za Vackem.

52:25
    Moc dlouho mu to ale nevydrželo. Špaček dostává 2 min za vysokou hůl.

52:17
    Kladno v plném počtu.

51:30
    Kladno se osvobuzuje a vyhazuje přes všechny čáry.

50:41
    Vyloučení se to tady jenom hemží. David Bunda (KLA) - 2 minuty vražení a |Roman Čermák (JIH) - 2 minuty za vysokou hůl.

50:13
    Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni: Severa (JIH) a Matula (KLA) za hrubost. K němu si ještě přisedne také Christl za faul loktem.

49:43
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Macháček si najel krásně mezi kfruhy a střelou zápěstím překonává Vacka, ten si ještě nesáhl na puk a už ho loví z brány. Asistence: Lukáš Hulcr.

48:11
    Ve stejný čas je vyloučen i Sklenička za sekání a také Hotař za sekání.

48:11
    Hiosté střídají brankáře. Místo Svobody nastupuje Vacek.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 8. Křepelka (TS), 11. Křepelka (Litera, Kružík), 13. Janeček (Bunda, Slánský), 42. Christl (Macháček), 45. Litera (Křepelka, Hulcr), 50. Macháček (Hulcr) – 24. M. (Bambula), 59. Anděl (J.)

HC Kladno: Kaňka (Vladař) - Seidl, Matula, Čermák J., Zajíc, Bunda, Sklenička, Křepelka, Kruřžík, Christl, Špaček, Litera, Macháček, Vojík, Slánský, Doudera, Havlůj, Hulcr, Kaprál, Hoffmann, Janeček
    HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) - Čermák R., Košař, Severa, Mandát J., Balaštík, Žuček, Dvořák, Půža, Mandát M., Mahút, Dundáček, Bambula, Hotař, Beran, Jícha, Port, Anděl

Rozhodčí: Plachý - Kučera, Štěchmüller