NY Islanders – NY Rangers 1:2 (po pr.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | Boston – Toronto 4:2 (kon.)
New Jersey – Buffalo 3:2 (2:0 po s.n.) | Washington – Florida 7:1 (kon.) | Columbus – Vancouver 2:1 (po pr.)
Carolina – Montreal 2:4 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:0 (kon.)
Arizona – St. Louis 3:6 (kon.) | Los Angeles – Dallas 2:5 (kon.)
Arizona Coyotes
3:6 (1:1, 1:3, 1:2)
St. Louis Blues
Pátek 08.03.2013, 03:10 • Jobing.com Arena • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:38:41)

Phoenix právě vstřelil branku!
    KEITH YANDLE se dokázal nejlépe zorientovat mezi kruhy pro vhazování a pohotovou střelou zápěstím překonává Allena, kterému výborně stínil Moss, ten měl tak zakrytý výhled. Asistence: Steve Sullivan, Derek Morris.

59:15
    Phoenix v útočném pásmu.

58:35
    Doan faulován, na trestnou lavici odchází Patrik Berglund, který tak vysněný hattrick v dnešním utkání nezaznamená.

58:00
    Poslední dvouminutovka dnešního utkání, které Phoenixu vůbec nevyšlo.

56:38
    O osudu utkání je již rozhodnuto, zápas se bude již pouze dohrávat.

55:04
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hra ve čtyřech se vyplácí hostům, ALEX PIETRANGELO dává šestou branku Blues, když již poněkolikáté v tomto zápase, nezůstal pokrytý odražený puk! Asistence: Timothy Leif Oshie, David Backes.

54:24
    Vylučuje se na obou stranách, bude se hrát ve čtyřech, na trestnou lavici usedá za hrubost domácí Keith Yandle a hostující Chris Stewart.

54:04
    Vermette ještě bojuje v útočné třetině, ale Polák již může vyvézt puk ven ze třetiny.

53:25

52:31
    Více než polovina přesilové hry je za námi, zatím na střelu domácích čekáme a nedočkáme se jí ani teď, puk letí přes všechny čáry.

51:55
    Domácí jsou již v přesilovkovém rozestavení před Allenem.

51:25
    Další vyloučení, na trestnou lavici usedá TJ Oshie, přesilovou hru si zahrají Coyotes.

50:35

50:30
    Hosté zůstávají v útočném pásmu, ale nakonec se domácím podařilo vyvézt puk do třetiny Blues.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 19. Moss (Gordon), 21. Doan (Hanzal), 60. Yandle (Sullivan, Morris) – 14. Stewart (Pietrangelo, Perron), 26. Berglund (Jackman, Perron), 28. Berglund (Perron, Stewart), 31. Nichol (Schwartz), 47. Sobotka (Stewart, Perron), 56. Pietrangelo (Oshie, Backes)

Arizona Coyotes: Smith (LaBarbera) - Ekman-Larsson, Z. Michálek, Yandle, Morris, Stone, Klesla - Boedker, Vermette, Sullivan - Torres, Lombardi, Doan - Korpikoski, Gordon, Moss - Johnsson, Chipchura, Bissonnette
    St. Louis Blues: Allen (Halák) - Redden, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Russell, Polák - Schwartz, Bakces, Oshie - Perron, Berglund, Stewart - Porter, Sobotka, D´Agostini - Cracknell, Nichol, Reaves

Rozhodčí: O´Halloran, Rehman - Heyer, Nelson

Diváci: 11482