Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Bruggy 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Mons 1:3 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (0:0)
Sporting Charleroi
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

93
    A ještě jedno střídání, taktické od hostí. Fabrise nahrazuje Satli.

91
    Diandy v poslední minutě dostává žlutou kartu za hloupý kopanec do holeně Galitsiose.

91
    N'Ganga vidí žlutou kartu.

87
    Lokeren právě vstřelil branku!
    KOEN PERSOONS svou střelou srovnává na 1:1. Do konce utkání zbývá ještě pár minut!

82
    Charleroi střídá. Houdretovo místo zaujme Kumedor.

76
    Tým hostů střídá. François jde ze scény, naopak se obejvuje Badibanga.

72
    Chorvat Leko posílá míč do rohu brány, kde se ale nádherně ocitá Mandanda, ten svým výskokem zachránil svůj tým od vyrovnání!

70
    Dutru nahardí De Pauw.

65
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    DAVID POLLET posílá svůj tým do vedení, když nechytatelnou střelou zpoza 16ky nedává Lazičovi šanci. Famózní gól.

61
    N'Ganga nyní ve velké příležitosti poslal míč před bránu, tam ale chybělo pár centrimetrů, aby jej někdo doklepl do sítě.

58
    Miloš Marič dnes dohrál, jeho místo zaujme Leko.

56
    Střídání na straně domácího celku. Walter odchází. Benjamin přichází.

45
    Ram Pollet dostává žlutou kartu za jeho cynický faul. Žlutá karta je víc než opodstatněná.

16
    Bojovič nyní použil všechy nsvé končetiny, aby zabránil Harbaouimu. Ten následně do dobré pozice vyslal Overmeire, který ale svojí šanci promarnil!
    Branky: 87. Persoons – 65. Pollet

Karty:   45. Pollet (CHL), 91. N'Ganga (CHL), 91. Diandy (CHL)

Sporting Lokeren: Lazič - Scholz, El Mouataz, Marič, Galitsios - Overmeire, Persoons, Walter, Marič, Dutra - Harbaoui.
    Sporting Charleroi: Mandanda - Martos, Bojovič, Diandy, N'Ganga - Fabris, Kaya, Ederson, Houdret - Pollet, François.

Rozhodčí: Van de Velde