Anderlecht – Mechelen 1:0 (kon.) | Genk – Gent 3:2 (kon.) | Waregem – Club Bruggy 1:2 (kon.)
Leuven – Standard 0:4 (kon.) | Lokeren – Charleroi 1:1 (kon.) | Lierse – Kortrijk 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Beerschot 3:2 (kon.) | Cercle Bruggy – Mons 1:3 (kon.)
Lierse SK
1:0 (0:0)
KV Kortrijk
Sobota 09.03.2013, 20:00 • Herman Vanderpoortenstadion, Lierse • Belgická Jupiler Pro League

90+2
    V poslední minutě nastaveného času dostává červenou kartu hostující Mitrović, který již byl potrestán žlutou kartou.

90
    Domácí takticky střídají, Bourabia odchází, nastupuje Benjamin Lambot.

84
    Žlutou kartu dostává domácí Richard Ofori.

81
    Domácí střídají, odchází Hazurov, nahradí ho Said Ouka.

77
    Je to jasné, Lierse se soustředí již pouze na obranu, Kortrijk stupňuje tlak!

70
    První střídání v utkání, hosté stahují ze hry Baptistu Ulense, kterého nahradí Landry Mulemo.

58
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Křižnou střelou, na níž byl gólman Keet krátký, se prosazuje RACHID BOURABIA a dostává domácí tým do vedení!

49
    Hned v úvodu druhé půle zaznamenáváme další žlutou kartu pro Kortrijk, potrestaným hráčem je Mustapha Oussalah.

45+1
    Těsně před koncem nastaveného času ještě jedna žlutá karta, dostává ji tentokrát hráč Kortrijku, jmenovitě Stefan Mitrovićč.

30
    Do šance se dostávají také hosté, Brecht Capoun hlavičkuje na Ulense, ten střílí a míč míří těsně vedle brány Selse!

28
    Nervozita na trávníku je patrná, domácí Ahmed Aboumosalam fauluje Brechta Capona a dostává za to žlutou kartu.

22
    Bulharský útočník Hazurov mohl vstřelit první branku utkání, ale jeho střela míří přímo do dobře postaveného Darrena Keeta!

17
    Rachid Bourabia dostává první žlutou kartu v utkání, za faul na Baptiste Martina.

5
    Ahmed Aboumosalam zahrává volný kop přímo na branku, Darren Keet jen s obtížemi chytá!