NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)
San Jose Sharks
3:4 (1:1, 2:0, 0:2 - 0:1)
St. Louis Blues
Sobota 09.03.2013, 22:10 • HP Pavilion, San Jose, CA • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (00:53:10)

Zblokované střely: 15:23

Branky a nahrávky: 16. Couture (Wingels, Irwin), 28. Gomez (Sheppard, Clowe), 37. Irwin (Braun, Gomez) – 5. Sobotka (Shattenkirk, Redden), 45. Sobotka (Polák, Russell), 46. Sobotka (Stewart, Shattenkirk), 62. Berglund (Jackman, Pietrangelo). Rozhodčí: Kozari, Charron - Henderson, Sharrers. Diváci: 17562.

Hvězdy utkání:

1. Vladimír SOBOTKA (STL) - 3+0, první hattrick v NHL
    2. Patrik BERGLUND (STL) - 1+0, rozhodující gól v prodloužení
    3. Scott GOMEZ (SJS) - 1+1, 3 střely

Do dnešního zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se už v 5. minutě zásluhou Vladimíra Sobotky dostali do vedení 1:0, do první přestávky ale srovnal Logan Couture. V druhé třetině se domácí dostali do dvoubrankového vedení, když se prosadili Scott Gomez a Matt Irwin. Třetí perioda ale přinesla stíhačku v podání St. Louis, kteří během 80 vteřin ve třetí třetině srovnali, obě branky vstřelil Sobotka, který tak zkompletoval hattrick. V základní hrací době už žádná branka nepadla, rozhodnout tak muselo prodloužení, ve kterém rozhodl Patrik Berglund.

St. Louis právě vstřelilo branku!
    Máme tu konec! Z velkého tlaku hostů nakonec vyústila rozhodující branka, o kterou se postaral PATRIK BERGLUND, který šikovně tečoval Jackmanovu střelu! Asistence: Barret Jackman a Alex Pietrangelo.

60:50
    Hosté se dostali v prodloužení do velkého tlaku.

60:18
    Allen stáhl k sobě puk po střele Marleaua.

60:01

Ve třetí třetině hosté dokázali smazat dvoubrankové manko zásluhou dvou branek Vladimíra Sobotky, který tak uzavřel svůj první kariérní hattrick! Jelikož 60 minut vítěze nenašlo, za malou chvíli tak začne prodloužení.

60:00

59:59
    Hosté v závěru základní hrací doby ujeli do brejku 2 na 1, D'Agostini zkusil vystřelit, netrefil však branku!

59:18
    Stalock likviduje střelecký pokus Stewarta z pravého kruhu.

58:17
    Oshie svým nepříjemným napadáním nakonec dokázal vybojovat puk pro svůj tým.

57:10
    Rozvážná kombinace hostů končí ztrátou kotouče.

56:22
    Backes se vrací na led, Blues hrají v plném počtu.

55:52
    Hosté vyhazují alespoň do středního pásma.

55:05
    Allen musel čelit hned několika střeleckým pokusům domácích, nikdo ale mladého brankáře Blues neprostřelil.

54:22
    Přesilovka pro domácí! Za hru vysokou holí je vyloučen hostující kapitán David Backes.

Adam Lacek

San Jose Sharks: Niemi (od 46. Stalock) - Boyle, Irwin, Vlasic, Stuart, Demers, Murray - Kearns, Thornton, Couture - Pavelski, Marleau, Kennedy - Sheppard, Gomez, Clowe - Burish, Handzuš, Desjardins
    St. Louis Blues: Allen (Halák) - Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Jackman, Polák, Russell - Oshie, Backes, Schwartz - Stewart, Berglund, Perron - D'Agostini, Sobotka, Porter - Reaves, Nichol, Cracknell

Rozhodčí: Kozari, Charron - Henderson, Sharrers

Diváci: 17562