Färjestad – MODO 1:0 (po pr.)
Färjestad Karlstad
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
MODO Örnsköldsvik
Středa 20.03.2013, 19:00 • Löfbergs Lila Arena, Karlstad • Play-off švédské Elitserien

To je z tohoto utkání poslední informace, já Vám přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:38)

Je tak za námi velice napínavý pátý zápas této čtvrtfinálové série a díky Wallinově trefě se může tým Färjestads BK těšit z postupu do semifinále. Celou sérii vyhráli 4:1.

60:57
    Färjestad právě vstřelil branku!
    Celé tři třetiny jsme marně čekali na gól a pak jsme se dočkali po necelé minutě prodloužení. Tollefsen poslal puk za branku, zpoza které přihrál Paulsson na RICKARDA WALLINA a ten se trefil přesně k tyčce! Ukončil tak nejen tento zápas, ale i celou sérii. Asistence: Marcus Paulsson, Ole-Kristian Tollefsen.

60:38
    Paulsoon se snažil překvapit Ullmarka bleskurychlou kličkou, ale gólman byl u tyčky včas.

60:01

Další třetina začne přibližně v 21:50.

Máme za sebou šedesát minut hry a rozhodnuto stále není - čeká nás tedy prodloužení. Hráči teď míří do kabin, aby si odpočinuli před "čtvrtou třetinou" Nutno říci, že vítěz už mohl být znám, jenže zejména Salák byl proti ukončení utkání a svými zákroky drží Färjestad nad vodou. Vydrží mu to i do prodloužení?

60:00

59:36
    Možná poslední nápor Färjestadu přerušil hvizd čárového, Paulsson byl v ofsajdu.

58:35
    Domácí jsou v plném počtu.

58:32
    Cumiskey měl na vteřinku prostor, sjel si asi o dva metry blíže branky, ale Saláka neprostřelil. Tomu pomohla i pravá tyčka.

57:27
    Hosté si berou oddechový čas.

57:27
    Salák leží na ledě, Ritola se snaží došťouchat puk za brankovou čáru, leč neúspěšně.

57:12
    Hosté točí Färjestad v jeho pásmu, aktivní je zejména Ritola.

56:35
    Pozor, je tu přesilovka pro hosty! Za hákování si jde odpočinout Chris Lee.

56:00
    Puk je sice v brance hostů, dostal se tam ale až po odpískání. Byla to akce Färjestadu, do které se nejvíce nacpal Lundh, Ullmark je však jako zeď.

55:12
    Z otočky střílel Bastiansen, Ullmarkovi pomohl i stínící spoluhráč, který srazil puk za branku.

54:29
    Görtz vjel nebojácně do souboje s dvěma protihráči, jenže v rohu hřiště byl o puk obrán a dopředu mohou hráči MODO.