Izrael – Portugalsko 3:3 (kon.) | Bulharsko – Malta 6:0 (kon.) | Slovinsko – Island 1:2 (kon.)
Chorvatsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Kazachstán – Německo 0:3 (kon.) | Norsko – Albánie 0:1 (kon.)
Andorra – Turecko 0:2 (kon.) | Lichtenštejnsko – Lotyšsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Litva 1:1 (kon.)
Lucembursko – Ázerbájdžán 0:0 (kon.) | Rakousko – Faerské ostrovy 6:0 (kon.) | Moldavsko – Černá Hora 0:1 (kon.)
Česko – Dánsko 0:3 (kon.) | Nizozemsko – Estonsko 3:0 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 2:2 (kon.)
Španělsko – Finsko 1:1 (kon.) | Švédsko – Irsko 0:0 (kon.) | Bosna – Řecko 3:1 (kon.)
Polsko – Ukrajina 1:3 (kon.) | S. Makedonie – Belgie 0:2 (kon.) | Kolumbie – Bolívie 5:0 (kon.)
Francie – Gruzie 3:1 (kon.) | San Marino – Anglie 0:8 (kon.) | Skotsko – Wales 1:2 (kon.)
Honduras – Mexiko 2:2 (kon.) | Uruguay – Paraguay 1:1 (kon.)
Kazachstán
0:3 (0:2)
Německo
Pátek 22.03.2013, 19:00 • Astana Arena, Astana • Kvalifikace MS (Evropa)

Držení míče: Kazachstán 31% – 69% Německo. (20:55:00)

Střely na branku: Kazachstán 3 – 5 Německo.

Střely celkem: Kazachstán 4 – 11 Německo.

Hlavní rozhodčí Kakos ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Kazachstán nestačil na svého soupeře Německo a podlehl mu 0:3. O branky se postarali Schweinsteiger, Götze a Müller. V prvním poločase bylo jasně lepší Německo, které zaslouženě vedlo dvoubrankovým rozdílem. Nicméně poločas druhý byl celkem ospalý a hra byla velmi vyrovnaná. Domácí fotbalisté se na chvíli vzbudili a připravili si nějaké střelecké šance. Nicméně nepřálo jim štěstí a vstřelené branky se nedočkali. Tříbodový zisk si na své konto připisují hráči z Německa. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.

90+2
    Schmelzer se dostal do zajímavé pozice, ale branku soupeře netrefil.

90
    Rozhodčí přidává dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Přišla nepřesná přihrávka a balon se přestěhoval na kopačky hostů.

90
    Nicméně teď už hráči v modrých kompletech kombinují na polovině vlastní.

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby a na útočné polovině jsou s balonem domácí fotbalisté.

89
    Benedikt Höwedes vyfasoval žlutou kartu.

88
    Vypadá to, že utkání se spíš už dohrává a hráči nic ohromujícího nevymýšlí.

85
    Ve středu hřiště se s balonem na kopačkách pohybují hráči v bílých dresech.

84
    Ke střele se probojoval Schürrle, ale nezamířil přesně.

83
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Sergey Ostapenko, přichází Kazbek Geteriev.

82
    Máme zde avizované dvojí střídání. Hrací plochu opouští Khedira a Müller, nahrazují je Gündogan a Schürrle.

81
    Hosté chystají dvojí střídání.

77
    Nepřesně vystřelil Konysbaev, a Neuer tak zasahovat nemusel.

76
    Schweinsteiger si v pokutovém území špatně zpracoval míč a připravil se o obrovskou šanci.

74
    Německo právě vstřelilo branku!
    Özil přichystal stoprocentní gólovou šanci pro THOMASE MÜLLERA, jenž placírkou trefil míč přesně mezi tři tyče.