NY Islanders – Florida 3:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Pittsburgh – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Calgary – St. Louis 3:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.)

33:58
    Vzájemné škádlení dvojice Carl Hagelin – Nicklas Bäckström ocenili dvěmi minutami pro oba aktéry. Dvě minuty se tak bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

22:58
    Tak to je nepříjemná situace pro Blueshirts! Dan Girardi při snaze vyhodit puk vyhazuje černý kus gumy do hlediště a je tu tak další trest!

22:40
    Washington si zahraje další početní převahu. Vyloučeným je Brian Boyle za držení.

17:56
    Nash si alespoň vynutil faul. Jezdci budou hrát přesilovku pěti proti třem. Vyloučen je Karl Alzner za sekání.

17:31
    A s důrazem to teď přehnal Jason Chimera, který nedovoleně bránil Darrolla Powa. Následuje první přesilovka Blueshirts.

07:43
    První početní převahu si v dnešním střetnutí vyzkouší Washington. Dvě minuty za držení dostává Anton Stralman.

Šimon Pilek

Branky a nahrávky: 15. Asham (Newbury), 19. Stepan (Richards, Gáborík) – 8. Bäckström (Ovečkin, Carlson), 10. Ovečkin (Oleksy, Bäckström), rozh. náj. Bäckström

New York Rangers: ÚTOK: Rick Nash, Brad Richards, Marián Gáborík, Carl Hagelin, Derek Stepan, Ryan Callahan, Brian Boyle, Taylor Pyatt, Darroll Powe, Chris Newbury, Arron Asham, Chris Kreider
    OBRANA: Dan Girardi, Michael Del Zotto, Ryan McDonagh, Anton Stralman, Steve Eminger, Roman Hamrlík
    BRANKÁŘI: Henrik Lundqvist (Martin Biron)

Washington Capitals: ÚTOK: Alexandr Ovečkin, Mike Ribeiro, Eric Fehr, Nicklas Bäckström, Troy Brouwer, Brooks Laich, Jason Chimera, Matt Hendricks, Joel Ward, Jay Beagle, Mathieu Perreault, Marcus Johansson
    OBRANA: Karl Alzner, Jack Hillen, Mike Green, Steve Oleksy, John Carlson, Dmitrij Orlov
    BRANKÁŘI: Braden Holtby (Michael Neuwirth)

Rozhodčí: HLAVNÍ: Brad Watson + Paul Devorski, ČÁROVÍ: Derek Nansen + Jean Morin

Diváci: 18 200