NY Islanders – Florida 3:0 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:3 (1:2 po s.n.) | Pittsburgh – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Calgary – St. Louis 3:2 (kon.) | Winnipeg – Tampa 3:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.)
Colorado – Vancouver 2:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Pondělí 25.03.2013, 00:30NHL

Hosté dlouho zásluhou branky Girouxe a bankáře Bryzgalova drželi těsné vedení, jenže nakonec 6 minut před koncem se už neubránili tlaku v oslabení tří proti pěti. Za domácí neskóroval nikdo jiný než Crosby. V ofenzivním prodloužení byli šťastnější domácí, za které v polovině nastavení skóroval Kennedy. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci. (03:21:22)

62:34
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Po dramatickém průběhu se nakonec radují domácí. Po hezké kombinaci na modré čáře nakonec propálil vše pře sebou TYLER KENNEDY. Asistence: Matt Niskanen, Pascal Dupuis

61:54
    Meszároš nepřekonal Fleuryho.

60:32
    Timonen pálí těsně vedle.

Střely na branku ve 3. třetině: 11-9 (celkově 33:26).

Konec třetí třetiny.

59:42
    Oba týmy chybují v rozehrávce a už se asi nic nestane, i když Pittsburgh má tlak.

58:54
    Další nepřesná střela hostů.

58:43
    Read byl osamocen před Fleurym, který ale nakonec přerušuje hru.

58:25
    Nní měl velké štěstí Bryzgalov, ke střele před prázdnou brankou se nikdo nakonec nedostal.

57:52
    Flyers nyní obstřelovali Fleuryho, ten nakonec zasahovat nemusel.

57:23
    Hosté chtějí vedení zpátky, střelu Girouxe vyráží k mantinelu Fleury.

56:49
    Adamsovu ránu od modré kryje Bryzgalov a následuje poslední komerční přestávka třetí třetiny.

56:03
    Nyní byl velký závar před Fleurym, ale nakonec se Flyers i přes několik střeleckých pokusů neprosadili.

55:20
    Nebezpečná střela Suttera, Bryzgalov je ale dnes opravdu oporou.

54:35
    Další nebezpečná střela Niskanena z pravé strany, Bryzgalov ale drží kotouč a nepřipouští dorážku.

54:24
    Pittsburgh výrazně ožil, nyní střelu Neala kryje Bryzgalov.

53:46
    Nyní už ale Bryzgalov kapituluje. Po vyhraném souboji u mantinelu pálí z levé strany kruhů SIDNEY CROSBY a propálil vše před sebou. Asistence: Paul Martin, Beau Bennett

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 54. Crosby (Martin, Bennett), 63. Kennedy (Niskanen, Dupuis) – 35. Giroux (Meszároš, Voráček)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Vokoun) – Orpik, Martin, Niskanen, Eaton, Engelland, Despres – Dupuis, Crosby, Kunitz – Neal, Sutter, Cooke – Bennett, Jeffrey, Smith – Adams, Vitale, Glass
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) – Schenn, Timonen, Grossman, Coburn, Meszároš, Gervais – Voráček, Giroux, Read – Simmonds, Schenn, Gagne – Rinaldo, Fedotěnko, Hartnell – Zolnierczyk, Couturier, Talbot

Rozhodčí: St. Laurent, Jackson – Murphy, Cherrey