Zlín – Kometa Brno 2:3 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 5:4 (3:1 po s.n.) | Chomutov – Liberec 0:1 (kon.)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec
    Autorem rozhodujícího nájezdu byl JAN PORUBA.

Lukáš Zayml musel proměnit, což se mu nepovedlo a utkání vyhrávají hráči Třince.

Třinec vyslal na další nájezd Jana Porubu, který blafákem a zakončením mezi nohy brankáře zvyšuje 2:1 pro Třinec.

Za Plzeň Filip Kokoška, ten však nedal.

Za Třinec Matěj Murín a i on si počínal svojí kličkou dobře. Stav 1:1

První jel Tomáš Vracovský a jeho blafák byl úspěšný.

Samostatné nájezdy začínají.

Plzeň pojede první.

Skončilo nám prodloužení, ve kterém měli o něco málo navrch hráči Plzně. Hru obou týmu však brzdila nepřesná rozehrávka a nás po menší úpravě ledu čekají samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:45
    Hraje se převážně v útočném pásmu Plzně.

63:00
    Poslední dvě minuty prodloužení

62:34
    Po mele před brankou Třince se kotouč z ničeho nic objevil na holi Martina Hajšmana, který zkoušel střelu beckhandem, ovšem neúspěšně.

61:28
    Plzeň zatím lepším týmem.

60:38
    Pěknou individuální akci předvedl plzeňský Filip Suchý. Nejprve blokoval střelu obránce, poté dobruslil odražený kotouč, vymíchal obránce a dostal se do zakončení beckhandem. Brankář Hlaváč byl připraven.

60:01

Třinec se ve třetí třetině dokázal srovnat s hrou Plzně a dění na ledě se postupně vyrovnávalo a v posledních deseti minutách byli aktivnějším týmem Oceláři. Oba týmy vstřelili shodně po jedné brance a nás čeká pětiminutové prodloužení.

60:00

Jan Hošic

Branky a nahrávky: 4. Kaukič (Roman), 8. Murín (Škorpík), 28. Kofroň, 42. Kofroň (Roman, Poruba), rozh. náj. Poruba – 22. Hajšman (Kokoška), 31. Hajšman, 32. Kantner (Zayml), 46. Suchý (Starý)

HC Oceláři Třinec: Hlaváč(Ovčari) – Mach, Radzienciak, Imrich, Kaukič, Roman Michal., Kofroň, Poruba, Sztwiertnia, Janiczek, Adámek, Tůma, Zogata, Roman Miloš, Murín, Krása, Bartko, Škorpík
    HC Plzeň 1929: Zeman(Krasanovský) – Roubal, Vácha, Kaňák, Čechura, Zayml, Starý, Sysel, Kučera, Krystl, Kantner, Kodýtek, Kokoška, Vracovská, Ivanovič, Pokorný, Suchý, Rubner, Hajšman, Krásný, Stráský

Rozhodčí: Hlinka – Pátková, Přibík