Třinec – Chomutov 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Liberec – Zlín 2:4 (kon.)
HC Plzeň 1929
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 28.03.2013, 16:30 • Pirátská aréna • Mistrovství ČR - mladší dorost

Zápas končí vítězstvím HC Kometa Brno. Kometa o svém vítězství rozhodla v první třetině, kdy se postupně trefili Koblížek, Dvořák a Havlát. Plzeň se i přes vylepšený výkon v dalších třetinách nedokázala prosadit a díky tomu si již Kometa své vítězství uhlídala. (18:55:11)

60:00

59:26
    Plzeň ještě tlačí na Kometu.

58:36
    Zbořil z Brna je taktéž vyloučen za nedovolené bráněné. Hraje se 4 na 4.

58:01
    Plzeňští se při hře v plném počtu moc neohřáli. Za napadení je totiž vyloučen Rubner.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

57:31
    Indiání Vyhazují

56:51
    Kometa tlačí, ale nyní mají hráči problém s trefením brány.

55:55
    Kometa si užije přesilové hry. Starý je vyloučen za nedovolené bránění.

54:28
    Brněnský Koblížek sám projel téměř přes celou ledovou plochu a přešel přes několik bránících hráčů. Selhal ovšem v zakončení.

53:40
    Plzeňští nyní zabrali a Kometa musí podruhé během krátké chvíle pouze vyhazovat na icing.

53:21
    Icing Brna.

52:12
    Plzenští jsou opět pod velkým tlakem.

51:29
    Pohledná brněnská kombinace Heinricha s Dymáčkem skončila jen těsně mimo branku Plzně.

50:18
    Plzeňský Kodýtek šel sám proti třem brněnským obráncům. Při střele ale podklouzl.

49:10
    Dymáček z Brna byl ve vyložené šanci, ale zblízka přestřelil plzeňskou branku.

48:30
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Hra se urychlila.

47:17
    Nyní opět zahrozili indiáni. Vytvořili se velký tlak, ale když poslední hráč mohl zakončovat do prázdné brány, rozhodčí přerušil hru, kvůli zranění hráče.

46:15
    Slibný útok Komety zakončil pohledným zákrokem brankář Slavíček. Dufek ani Dymáček se přes něj nedostali.

45:00
    Nyní se iniciativy zase opět chytila Kometa. Dufek se snažil o bekendový blafák, ale svůj pokus nasměroval pouze do boční sítě.

43:51
    Hráči Plzně sice drží puk, ale nechtějí moc střílet. Spíše si přihrávají před brankou.

43:10
    Suchý byl v nájezdu na branku. Těsně před zakončením mu ovšem puk sjel z hokejky.

42:13
    Plzeňští se natlačili na brněnskou branku. Brankář Zeman zastavil puk svým tělem.

41:57

41:15
    Plzeňští hrají přesilovou hru a obléhají útočné pásmo. Nemohou se ovšem dostat k zakončení.

40:01

Druhá třetina přinesla o něco méně zajímavý hokej, Již nepadalo tolik branek. Plzeň sice vsadila téměř všechno na útok, ale nebylo jí to nic platné, jelikož v brněnské brance stojí zatím bezchybná Zeman, který hodně drží svůj tým.

40:00

39:57
    Dvořák Filip z Brna si odsedí dvě minuty na trestné lavici za držení protihráče.

39:56
    Zayml ujel brněnské obraně a snažil se prokličkovat několika hráči. Vše skončila hromadnou kolizí.

39:35
    Ofsajd Plzně.

39:00
    Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:45

38:20
    Suchý jel sám na Zemana a střelou se neprosadil.

38:00
    Kometa je již ve čtyrech a vyhazuje.

37:25
    Čechura nyní dvakrát pálil do brankáře Zemana.

36:41
    Již se hraje 5 na 3.

36:40
    Bude se opět vylučovat. Další plzeňský hráč šel sám na brankáře a opět byl faulován. Tentokrát zaplul až do branky. Vyloučen je za hákování Hájek z Brna.

Oddechový čas pro domácí.

36:08
    Pěknou kombinaci Plzně zakončoval Suchý. Jeho střela šla nad branku.

35:31
    Plzeňský hráč šel do brejku, ale byl faulován, Bude se tedy opět vylučovat. Sedláček si jde sednout za držení protihráče.

34:41
    Vylučuje se na obou stranách Zbořil z Brna za krosček. Z Plzně Stráský také za krsoček.

34:07
    Rubner vystřelil z pravého kruhu. Brankář Zeman měl problém se zpracováním. Žádný z plzeňských hráčů ovšem nebyl v dosahu, aby střelu dorazil.

29:56
    Plzeňští se nyní více pustili do hry. Kometa již není tak dominantním týmem.

29:09
    Po souboji zůstal u mantinelu ležet hráč Plzně Pokorný.

28:52
    Kodýtek opět zkoušel překvapit Zemana, ale brněnský brankář opět podržel svůj tým.

27:20
    Stráský měl dobrou šanci, ale výborným zákrokem se předvedl brněnský gólman Zeman, který chytil jak těžkou střelu tak i následnou přihrávku.

26:23
    Brankář Zeman měl problémy se zpracováním střely Kodýtka. Nakonec ji ovšem zpracoval.

25:50

25:18
    kometa tlačí i ve čtyřech hráčích.

24:26
    Ofsajd Brna.

23:50
    Přesilovka pro Plzeň. Heinrich vyloučen za podražení.

23:30
    Indiáni nyní ovládli útočné pásmo.

22:15
    Plzeňští se nyní osmělili a dostali se do útočné třetiny. Kučera se ovšem pokoušel prostřelit branku zezadu, což se mu očividně nepodařilo.

20:40
    Kometa pokračuje ve stylu navozeném v první třetině. Hodně tlačí na Plzeň.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:35.

Prní třetina vyšla jednoznačně lépe pro Kometu. Brněnští se snadněji dostali do šancí a především je zvládli proměňovat. Ve dvanácté minutě se nejprve trefil Koblížek a hned o dvě minuty později ho následoval svým gólem Dvořák. vše završil pět vteřin před koncem třetiny Havlát.

20:00

19:56
    Kometa právě vstřelila branku!
    Necelých 5 vteřin před koncem se střelou prosadil hráč slavného jména ROBERT HAVLÁT. Asistence: Daniel Hroudný.

19:30
    Zukal ještě trefil tyč plzeňské branky.

19:00
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:35
    Šance plzeňských. Výborný zákrok gólmana Zemana. Před brněnským gólmanem ještě došlo k malé potyčce.

17:10
    Brněnští opět okupují útočné pásmo.

16:16
    Hosté v plném počtu. Plzeň byla neškodná.

15:10
    Kometa úspěšně vyhazuje.

14:16
    Bude se nyní vylučovat i na brněnské straně. Za faul kolenem si jde sednout Heinrich.

13:21
    Brno pokračuje ve svém tlaku. Mnoho hráčů se natlačilo na bránu. Koblížek nahrával zpoza branky a tam se nejlépe prosadil FILIP DVOŘÁK. Asistence: Radek Koblížek, Jakub Čejka.

11:28
    Plzeň nyní mohla vyrovnat, když brněnské obraně úplně ujel Matyáš Kantner. Sám před brankářem ovšem zvolil střelu, kterou Zeman pokryl lapačkou.

11:12
    Brněnští potvrdili svojí dominanci. Při nátlaku před branku se nejlépe zorientoval RADEK KOBLÍŽEK. Asistence: Jakub Zbořil

10:17
    Brněnští jsou nyní o poznání aktivnějším týmem. Dopouští se méně chyb a nepouštějí Plzeň k puku.

09:04

08:54
    V oslabení nyní ujel Krásný. Střelu ovšem vyrazil brankář Zeman.

07:04
    Plzeňsští jdou do oslabení. Vyloučen je Kučera za podražení.

06:12
    Hráči Komety nyní obklopili plzeňské obranné pásmo.

04:33
    Zajímavou sólovou akcí se nyní blýskl plzeňský Suchý, když sám přešel přes několik bránicích hráčů. Bohužel nenašel spoluhráče, kterému by mohl nahrát.

03:00
    Dvakrát střílel brněnský obránce Hájek. Brankář Slavíček byl ovšem v pozoru.

01:42
    Indiáni nyní během chvíle dvakrát zaměstnali gólmana Zemana.

19:20
    Začátek sice vyšel lépe hráčům Komety, kteří dlouho drželi puk, ale po menší chybě mohl zakončit plzeňský Stráský. Brankář Zeman byl ovšem rychlejší.

00:01

A na ledě jsou již připraveny zahajovací formace dnešních soupeřů.

Probíhá pozdrav týmů.

Hráči obou týmů již najíždějí na led.

HC Plzeň 1929: Zeman – Roubal, Váchal, Kaňák, Čechura, Zayml, Starý, Sysel, Kučera, Krystl, Kamtner, Kodýtek, Vracovský, Ivanič, Pokorný, Suchý, Rubner, Hajšman, Krásný, Stránský

HC Kometa Brno: Slavíček – Hájek, Zbořil, Jirůšek, Dvořák, Havlát, Kališ, Henrych, Šmída, Zukal, Čejka, Dymáček, Koblížek, Dufek, Hroudný, Kratochvíl, Šnajnar, Sedláček

Rozhodčí: .

Vítáme vás u dalšího onlajn přenosu z Mistrovství České republiky. Dnes se představí dva týmy mladšího dorostu. Přesněji týmy HC Plzeň 1929 a HC Kometa Brno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 12. Koblížek (Zbořil), 14. Dvořák (Koblížek, Čejka), 20. Havlát (Hroudný)