Třinec – HC Plzeň 2:9 (kon.) | Chomutov – Pardubice 6:11 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:3 (kon.)
Piráti Chomutov
6:11 (3:2, 1:6, 2:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 30.03.2013, 11:30Mistrovství ČR - 8. třída

58:49
    Akci Jana Svobody zastavil Žouželka jen za cenu nedovoleného zákroku. Pardubický hráč dostává dvě minuty za držení protihráče.

56:18
    S Kharboutliho střelou měl Vlk problémy, ale přikryl ji pod lapačkou na ledě. Do rukavice jej sekl domácí Stínil, který už sedí na trestné lavici.

53:04
    Chomutovský Stínil dostává dvě minuty za vysokou hůl.

52:24
    Atmosféra na ledě i hledišti poněkud houstne. Osobní trest na deset minut dostává za nesportovní chování Michal Machač.

51:16
    Rozhodčí vylučuje na každé straně jednoho hráče. Pardubický Žouželka dostává dvě minuty za hrubost, za stejný prohřešek je potrestán také domácí Matěj Kunc. Hraje se čtyři na čtyři.

46:43
    Ondřej Matýs fauloval loktem a už sedí na lavici hanby.

37:53
    Pardubický Zahradník dostává dvě minuty za hákování.

24:27
    Piráti se budou bránit v oslabení. Jakub Lauko použil nedovoleně svou hůl a bude pykat za hru vysokou holí.

13:20
    Po Frydrychově střele nastal zmatek v obraně Pirátů. Dvakrát dorážel Mikula, ale Khůn odolal. Tomáš Hejduk se však provinil proti pravidlům a odchází na trestnou lavici za hrubost.

08:22
    Domácí čekají horké chvíle. Pardubice si kombinací vynutily hákování Matyáše Svobody. Chomutov bude minutu a dvacet vteřin ve třech.

07:42
    Chomutovská střídačka je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

02:55
    Domácí si zahrají přesilovku. Jakub Hašek vyloučen za podražení.

Libor Kult

Branky a nahrávky: 5. Kunc (J. Svoboda), 11. Koblížek (Chlán), 17. Stínil (Kharboutli), 33. Hnídek (Bukač), 45. Chlán, 48. Kharboutli (Stínil) – 4. Mert (Machač), 10. Zadina (Mert), 23. Zadina (Frydrych), 24. Frydrych (Zadina), 32. Zadina (Matýs, Frydrych), 36. Matýs (Frydrych), 38. Zadina (Matýs), 38. Zadina (Frydrych, Matýs), 53. Frydrych, 54. Zadina (Frydrych), 56. Zahradník

Piráti Chomutov: Khůn – Jírovec, Seemann, Bukač, Studený, Fraško, Starý – J. Svoboda, Lauko, Chlán, M. Svoboda, Kharboutli, Hnídek, Stínil, Hejduk, Koblížek, Kunc, Löffelmann
    HC Dynamo Pardubice: Vlk – Bílý, Polák, Hrubý, Mikula, Pilný, Jančařík, Mert, Žouželka – Matýs, Zahradník, Kohoutek, Frydrych, Zadina, Machač, Hašek, Pochobradský, Hlaváček, Hudec, Černý

Rozhodčí: Kalaš – Pleticha, M. Danylec