Tampa – New Jersey 5:4 (2:0 po s.n.) | Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 1:2 (kon.)
Calgary – Columbus 4:6 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 2:0 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:1 (kon.)
Winnipeg – Carolina 1:3 (kon.) | Colorado – Nashville 1:0 (po pr.)
po s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
3:4 (0:1, 1:1, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 30.03.2013, 17:00Generali play off Tipsport extraligy

Po skončení prodloužení byl ještě vyloučen za nedovolené bránění Daniel Rákos, který tak nezasáhne do samostatných nájezdů.

53:23
    Velká šance pro Třinec! Za podražení je již potřetí v zápase vyloučen Petr Zámorský.

46:31
    Ve 47. minutě vidíme první vyloučení na straně Třince. Za nedovolené bránění jde pykat Rákos.

34:41
    Hosté vedou na branky a také na vyloučené. Po podražení Radima Tesaříka je stav vyloučených již 0:4.

28:21
    Třinec bude hrát třetí přesilovou hru v utkání. Za podražení je vykázán Dalibor Řezníček.

11:19
    Petru Zámorskému se na trestné lavici asi v první třetině líbí. Vrací se tam, neboť se dopustil hry vysokou holí.

01:08
    Zámorský seknul Hamerlíka a putuje na dvě minuty na lavici hanby.

Tomáš Vacho

Branky a nahrávky: 39. Peterek (Roth, Rákos), 53. Klimenta (Adamský, Roth), 56. Peterek (Galvas, Klimenta) – 16. Čech (Ondráček), 35. Čajánek (Veselý, Okál), 49. Leška (Hamrlík), rozh. náj. Čech

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Hrabal, Zíb, Ovčačík, Galvas, Lojek, Klouček, Roth, Kania – Orsava, Bonk, Varaďa – Klimenta, Polanský, Adamský – D. Květoň, Peterek, Rákos – Matuš, Zagrapan, Rufer.
    Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Hamrlík, Linhart, Zámorský, Řezníček, Tesařík, Matějíček, Horák, Kotvan – Balaštík, Leška, Köhler – Okál, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, F. Čech – Šlahař, P. Sedláček, Fořt.

Rozhodčí: Šindler, Jeřábek – Hlavatý, Tošenovjan