Pardubice – Vlašim 1:2 (1:2 po s.s.) | Jihlava – Ústí n/L 1:4 (kon.)
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HBT Vlašim
Neděle 31.03.2013, 11:00Coalsoft play-off Extraligy

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HBT Vlašim, když rozhodující nájezd proměnil LUKÁŠ HUDEČEK – 1:2!

Mokříž trefuje tyč!

Kapitán Filip ukázkově snižuje – 1:2!

Hudeček s velkým štěstím propasíroval míčem mezi Smekalovy betony – 0:2!

Burda proměňuje – 0:1!

53:00
    Dominik Urban se dostal k dorážce z bezprostřední blízkost, ale Straku nepřekonal!

52:02
    Pardubice budou hrát přesilovku! Wróbel (VLA) dostává menší trest za podražení.

47:59
    Urbanec měl na hokejce prodloužení série! Dostal přesnou přihrávku před branku, ale z první nedokázal dostat míček za přesouvajícího se Straku!

46:35
    Velký závar před pardubickou branku nakonec gólem nekončí! Vlašim má zatím drtivý tlak v prodloužení!

45:33
    Wróbel měl po vhazování stoprocentní příležitost, příklepem však napálil Smekala do ramena!

43:21
    Tak to bude hodně zajímavý závěr zápasu. Kapitán Filip (PCE) je za sporný zákrok poslán na trestnou lavici. Za devatenáct vteřin budou hrát hosté dlouhou přesilovou hru pět na tři!

42:48
    Pardubičtí zahazují svojí šanci. Urbanec (PCE) sekal do ležícího hráče hostí, pod kterým byl kdesi míček Pardubický mladík za to dostává dvě minuty

41:40
    Topolánek (VLA) sestřelil u mantinelu Wabera a za napadení oslabuje svůj tým. To je obrovská šance Pardubic na prodloužení série.

38:52
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Topící se stébla chytá! Hudeček posunul míček na červenou čáru na MARIÁNA JURÁČKA, který dělovkou do horní poloviny branky srovnává stav zápasu – 1:1! Asistence: Lukáš Hudeček.

37:50
    Nyní však bude hrát druhý tým po základní části přesilovou hru čtyři na tři. Radek Mašík (PCE) je vyloučen za sekání.

37:02
    Vzápětí se do šance na druhé straně hnal hostující útočník, už mohl zakončovat, ale rozhodčí přerušují! To vyvolalo velké ohlasy u lavičky Vlašimi! Rozhodčí budou vylučovat za hrubost na obou stranách.

36:58
    Mohlo být rozhodnuto! Jan Skřivánek šel sám na brankáře, jeho ránu po zemi Straka vyrazil!

35:03
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A rázem tu deset minut před koncem máme první zápletku! Skvělý důraz na brankovišti předvedl ONDŘEJ WABER a nadvakrát překonal ležícího Straku! Hosté nyní musí rozhodně zapnout a pokusit se se zápasem ještě něco udělat – 1:0! Bez asistence.

28:21
    A pozor! Z normální přesilové hry se rázem stává početní výhoda dvojnásobná! Horák (VLA) sekl dorážejícího pardubického útočníka a šel se také posadit na lavici hanby. Nyní je tu 63 vteřin přesilovky pět na tři.

27:24
    Uvidíme přesilovou hru Pardubic čtyři na tři. Za držení je totiž za katr odeslán také Kříž (VLA). Ten se výrazně rozčiluje a den před Velikonocemi si koleduje o nadílku v podobě desetiminutového trestu.

26:20
    Opět se nám trochu přiostřilo. Za drobnou potyčku jsou vzájemně vyloučeni pardubický Filip (PCE) a vlašimský Šindelář (VLA).

25:36
    Hostující Horák šel sám na brankáře, vyzkoušel střelu na vyrážečku, ale přestřelil!

21:43
    Zbytečného útočného a, myslím si, nechtěného faulu se dopustil Ondřej Waber (PCE), za podražení putuje za katr.

13:35
    Ondřej Waber sebral hostujícímu obránci míček a z levé strany se nacpal do brankoviště. Straka jeho bekhendový pokus dokázal lapit!

10:28
    Za držení je poslán na trestnou lavici Jan Barva (PCE), první přesilovou hru v dnešním zápase si zkusí hosté.

08:27
    Nepřesné vyhození zachytil Jan Skřivánek a byl osamocen na kruzích! Jeho ránu však na poslední chvíli vychýlil jeden z hostujících beků těsně mimo!

07:01
    Pardubice se také osmělují a jejich první vážnější pobyt končí vyloučením. Za hru vysokou holí budou hrát domácí přesilovou hru, když byl potrestán Bartek (VLA). Po odpískání dostává za hrubost Jakub Mokříž (PCE) také dvě minuty.