Barcelona – PSG 1:1 (kon.) | Juventus – Bayern 0:2 (kon.)
FC Barcelona
1:1 (0:0)
Paris Saint-Germain
Středa 10.04.2013, 20:45 • Camp Nou (Barcelona) • Liga mistrů

Paris Saint-Germain ani jednou v dvojzápase neprohrál s Barcelonou, ale přesto se s Ligou mistrů loučí. První utkání totiž skončilo remízou 2:2 a tak se raduje z postupu Barcelona, která vstřelila více branek na hřišti soupeře.

Dnes se ukázalo, že Barcelona je bez Messiho hodně oslabená a právě přichod domácího kanonýra v 62. minutě možná celé utkání rozhodl. Po jeho nástupu na hřiště totiž morálně povstalo celé katalánské družstvo a to dospělo až k vyrovnání, o které se postaral v 71. minutě Pedro a právě tento jeho gól byl tím postupovým.

Barcelona tedy postupuje mezi nejlepší čtyři kluby Evropy a s tímto tvrzením se s Vámi pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších krásných fotbalových zápasů. (22:38:43)

90+4
    Jenže přišla nepřesná klička a každou chvílí se dá čekat závěrečný hvizd rozhodčího.

90+4
    Velmi tvrdý střed mezi Jordi Albou a Lucasem, ze kterého je více otřesen barcelónský hráč. Jenže u míče zůstanou hosté, kteří mohou vhazovat.

90+3
    Ibrahimovič se dostal k hlavičkovému zakončení, ale Valdés měl snadnou úlohu. Hlavičce totiž chyběla větší razance.

90+2
    První centr do pokutového území odhlavičkoval Bartra.

90+1
    Barcelona dlouho držela míč na útočné polovině, ale po dobrém obranném souboji o něj přišla a tak dopředu míří hosté.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty a právě plyne první z nich.

90
    Beckham si něco vyříkaval s rozhodčím a za svůj názor vidí žlutý kartónek před očima.

89
    Pedrovi soupeř dopadl na nohu a zřejmě to domácího hráče zabolelo. Důležité však je to, že bude Barcelona zahrávat rohový kop.

89
    Ibrahimovič si pomohl v souboji faulem a tak mohou domácí opět nabrat nějaký ten čas.

88
    Poslední střídání na straně Saint-Germain. Odchází Jallet a místo něj na trávník vyběhne van der Wiel.

87
    Iniesta předvedl krásnou individuální akci, kličkou zády k brance vyškolil dva bránící hráče, ale z velkého úhlu už branku PSG neohrozil.

87
    Míč mají v moci domácí fotbalisté a přihrávají si na útočné polovině a hrají svou hru.

86
    Thiago Silva poslal k zemi Messiho a všem na Nou Campu zatrnulo. Messi však jako rybička vyskočil na nohy a je v naprostém pořádku. Silva si ze souboje odnáší žlutou kartu.

85
    Střídání na obou stranách nám hru hodně rozkouskovalo a čas se opět o něco posunul směrem k devadesáté minutě.

83
    Zatímco PSG střídá do útočné fáze, tak Barcelona se snaží podpořit defenzívu. Odchází David Villa a místo něj na zelený pažit vyběhl Alex Song.