Sturm Graz – Mattersburg 2:2 (kon.) | Wiener – Admira 3:0 (kon.) | Wacker – Ried 2:0 (kon.)
Salzburg – Wolfsberger 6:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
6:2 (2:2)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 20.04.2013, 18:30Rakouská Bundesliga

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (20:28:16)

Salzburg potvrdil, že byl favoritem debaklem 6:2! Skóre otevřel Paula 10. minutě, ale již v 17. minutě vyrovnal Alan. Poté do vedení šli domácí, když svoji druhou branku přidal Alan. Ve 38. minutě bylo opět srovnáno, víc už toho bohužel hosté nestihli. Domácí poté přidali ještě 4 branky (Alan, 3 Soriano).

90+2
    Soriano byl úplně sám před brankářem, ale prostřelit ho nedokázal!

Dnešní utkání sleduje 5870 diváků.

+2
    Nastavovat se budou 2 minuty.

90
    Kampl z hranice velkého vápna trefil pouze boční síť!

88
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! JONATHAN SORIANO dokonal za poločas hat-trick, když dostal přihrávku od Kampla mezi obránce a Dobnikovi nedal nejmenší šanci.

86
    Alan ze skvělé pozice trefil pouze boční síť!

83
    Berisha se po rohu dostal k zakončení, ale nemířil přesně.

82
    Soriano byl sám před brankářem, ale Dobnik se mu vrhl pod nohy a vyrazil míč na rohový kop!

81
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Ilsanker, přichází Dibon.

80
    Akce domácích zastavena pro ofsajd.

78
    Soriano málem vstřelil hat-trick, ale na poslední chvíli mu v tom zabránil obránce, který míč odkopl na rohový kop.

77
    JONATHAN SORIANO přidává svojí druhou branku v dnešním utkání, když se prosadil hlavou po rohovém kopu.

76
    Ještě před rohem uvidíme střídání. Ze hřiště odejde Hierlander, nahradí ho Teigl.

76
    Kampl se ocitl ve slibné šanci, ale jeho střelu zblokoval obránce. Následovat bude rohový kop.

75
    Alan vypálil z otočky, ale Dobnik tento pokus pokryl.

73
    Baldaufova hlavička nemířila mezi 3 tyče.

71
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází De Paula, přichází Stuckler.

69
    Berisha nevyužil obrovské šance, domácí tedy stále vedou pouze o dvě branky.

68
    Té však nevyužili a stav zůstává neměnný.

67
    Sekagya se provinil faulem a nabídl tak hostů velkou šanci ke snížení.

66
    Hierlander se ocitl v obrovské šanci, ale z malého vápna branku o kousek netrefil!

65
    Dobnik skvělým zákrokem podržel svůj tým a stále drží uhasínající šance hostů.

63
    Hierlanderova střela nemířila mezi tři tyče, brankář bude odkopávat.

61
    Berishovu střelu zblokoval jeden z obránců.

59
    Nádherná branka domácích! Berisha byl sám před brankářem, ale ještě se rozhodl přihrát ALANOVI, který už měl prázdnou branku a svým třetím gólem dává domácím klid na kopačky.

58
    Domácí jsou aktivnějším týmem na hřišti.

55
    Obrovská šance domácích! Hierlander hlavou trefil pouze tyč!

54
    Schwegler dostal žlutou kartu za faul.

53
    Riviera běžel téměř sám na brankáře, ale byl sražen k zemi obráncem. Rozhodčí však byl názoru, že forvard hostů pádu značně pomohl.

50
    Tomu říkám střídání! JONATHAN SORIANO dostal přihrávku mezi obránce, běžel sám na brankáře a elegantním lobem vsítil vedoucí branku Salzburgu.

49
    Polverinova střela končí vysoko nad brankou.

47
    Soriano se ocitl ve slibné šanci, ale rozhodčí hru přerušil pro ofsajd.

46
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Nielsen, přichází Soriano.
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Ynclan, přichází Thonhofer.

46

Salzburg je jednoznačně aktivnějším týmem první půle, ale stav je nerozhodný. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, ve kterém však hosté nastoupí pouze v 10 kvůli vyloučení Huttenbrennera ze 32. minuty.

Střely na branku: 4:3
    Rohy: 6:3
    Držení míče: 61%-39%

+1
    Nastavena 1 minuta navíc.

45
    Domácí už pouze drží balón a čekají na konec poločasu.

43
    Polverino se provinil faulem na polovině.

Pellets WAC právě vstřelili branku!
    A je opět vyrovnáno! Na centr si naskočil ROLAND PUTSCHE a hlavou uklidil míč za záda Walkeho.

37
    Walke podcenil centr a nakonec jej vyrazil pouze na rohový kop.

36
    Z dálky střílel Ilsanker, jeho pokus byl však velmi nepřesný.

35
    Domácí jsou nyní značně na koni, kombinacemi rozebírají obranu hostů, ale ke střele se zatím nedokázali dostat.

33
    ALAN s jistotou proměňuje střelou k tyčce.

32
    Huttenbrenner dostal za tento faul červenou kartu.

32
    NAŘÍZENA PENALTA PRO DOMÁCÍ TÝM! Huttenbrenner v poslední chvíli stáhl Alana k zemi.

31
    Liendl za skluz oceněn žlutou kartou.

30
    Domácí nedokázali profitovat z této akce.

29
    Rohový kop pro Salzburg.

28
    Kampl vyslal další z dílny svých skvělých centrů, ale adresáta nenašel.

27
    Walke na nohách, hra může pokračovat.

25
    Walke zůstal po této akci ležet, když se srazil s jedním z obránců.

25
    Volný přímý kop ze strany pro hosty.

23
    Kerhe se provinil faulem, ale kartu neviděl. Domácí tak mohou znovu založit útok.

22
    Hraje se kolem středového kruhu.

19
    Pozorná obrana zažehnala nebezpečí odkopem od branky.

19
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

17
    A je vyrovnáno! ALAN si naskočil na krásný Kamplův centr z křídla a nedal Dobnikovi nejmenší šanci.

16
    Rohového kopu domácí nevyužili. Hlavičku Šventa chytl Dobnik do náruče.

14
    Nepřesné zakončení, bude se odkopávat od branky.

14
    Hra je nyní mírně rozháraná, domácí si však dokázali vybojovat rohový kop.

10
    Po zahozené šanci se hosté dostali do další, na centr z křídla si naskočil DAVID DE PAULA a hlavičkou usměrnil míč pod horní tyčku.

8
    Dobnik nebyl ohrožen, míč mají na kopačkách hosté.

7
    Alan faulovaný, Salzburg bude zahrávat standardní situaci ze slibné pozice.

5
    Hosté vstřelili branku, ale rozhodčí ji neuznal pro útočný faul!