Minnesota – Calgary 1:4 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.)
San Jose – Columbus 3:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 4:3 (po pr.)
Los Angeles Kings
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Dallas Stars
Pondělí 22.04.2013, 03:10 • Staples Center - Los Angeles, CA • NHL

Domácí v dnešním vyrovnaném zápase vítězí 4:3 v prodloužení, když o jejich vítězství rozhodl v prodloužení Carter. Králové si upevňují pozici v první čtyřce, naopak hosté už to budou mít s postupem do Play Off hodně těžké. Ode mne je to v tuto chvíli vše, přeji pěkný den!

Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Doughty projel s kotoučem na holi přes celé kluziště, mezi kruhy předal na Richardse, ten si vybruslil do levé strany, odkud poslal puk na branku, kde ho tělem tečoval do sítě JEFF CARTER! Asistence: Mike Richards, Drew Doughty.

63:30
    ..hosté nakonec vyhazují alespoň do středního pásma.

63:00
    Dobrou minut teď domácí kombinují v útočné třetině...

62:10
    Domácí jsou v prodloužení lepším týmem a ženou se za rozhodující trefou.

60:59
    A další pokus domácích, tentokrát z hole Richardse, ten ale míří mimo.

60:36
    Kopitar posílal puk zleva na Lehtonena, tomu kotouč vypadl a poskakoval podél brankové čáry do doby, než ho obránci Dallasu odklidili!

60:18
    Regehr od modré pálí mimo branku hostů.

60:01

Stav utkání je po 60 minutách nerozhodný a tak následuje pětiminutové prodloužení.

60:00

58:40
    Domácí teď zamkli svého soupeře, ale ne a ne se dostat z rohu kluziště.

58:00
    Lewis pouze nahazuje na Lehtonena a vyklízí útočné pásmo.

57:30
    Z pravého kruhu pálí Jamie Benn, domácí brankář chytá puk do lapačky.

56:08
    Muzzin pálí bez přípravy od modré čáry, Lehtonen chytá do své výstroje.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 6. Richards (Penner, Carter), 25. Brown (Kopitar, Williams), 43. Brown (Carter, Kopitar), 65. Carter (Richards, Doughty) – 25. Eriksson (Whitney, Benn), 35. Roussel (Garbutt, Goligoski), 41. Goligoski (Eakin, Smith)

Los Angeles Kings: Quick (Bernier) – Doughty, Regehr, Vojnov, Scuderi, Greene, Muzzin – Brown, Kopitar, Williams – Carter, RIchards, Penner – Lewis, Stoll, King – Clifford, Richardson, Nolan.
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Robidas, Daley, Goligoski, Dillon, Larsen, Rome – Eriksson, Benn J., Whitney – Garbutt, Eakin, Smith – Cole, Fiddler, Nystrom – Roussel, Wandell, Fraser

Rozhodčí: Leggo, Hasenfratz – Cvik, Sharrers