Minnesota – Calgary 1:4 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:3 (kon.)
San Jose – Columbus 3:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 1:3 (kon.) | Los Angeles – Dallas 4:3 (po pr.)
San Jose Sharks
3:4 (0:1, 1:2, 2:1)
Columbus Blue Jackets
Pondělí 22.04.2013, 02:00NHL

Pro dnešek je to z mé strany všechno, příště nashledanou. (04:43:28)

Střely v celém zápase 35:22.

Závěr si hosté zkušeně pohlídali a nedovolili domácím dostat se do nějaké slibné příležitosti. Ač Žraloci ve třetí třetině dokázali dotáhnout dvoubrankové manko a zdálo se, že by mohli mít v koncovce psychickou výhodu, Columbus si počkal na chybu a minutu a půl před koncem Johansen rozhodl o veledůležitém vítězství Modrokabátníků v boji o play off.

Se závěrečnou sirénou ještě příspěvek do statistik, Gáborík si už nestihne odsedět ani sekundu ze svého trestu za hákování.

60:00

58:23
    Columbus právě vstřelil branku!

Hosté dávají druhý dnešní gól po úspěšném napadání rozehrávky! Umberger vybojoval puk na modré čáře a RYAN JOHANSEN trefuje pod břevno!

57:06
    Od vyrovnání se hraje zatím bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu, ale brankáři jsou zatím bez práce.

54:57
    San Jose právě vstřelilo branku!

I domácí dnes dokázali využít přesilovku a vyrovnávají na 3:3! JOE PAVELSKI z pravého kruhu mířil přesně na bližší tyč. Asistence Scott Gomez, Matt Irwin.

54:10
    Hosté vyhazují

53:36
    Ještě se musí upravit nějaká nerovnost na ledě, domácí komando tak ještě má čas na prodiskutování taktiky.

53:36
    40 sekund hráli domácí ve výhodě, ale nedokázali ji využít, takže nyní budou mít k dispozici kompletní přesilovku. Johnson 2 minuty nedovolené bránění.

52:53
    Thornton měl dobrou pozici ke střele, ale netrefil přesně.

52:06
    Puk se ocitl mimo hrací plochu, vhazuje se před Bobrovským.

51:39
    Marleau posílal přihrávku před brankoviště na teč, Couture na ni o centimetry nedosáhl.

50:22
    Desjardins pálil, Bobrovskij vyráží do rohu.

49:32
    Ani jednomu týmu se nyní příliš nedaří rozehrávka a útočné akce tak končí ještě před útočnou modrou.

48:30
    Aucoin pálil od modré, střela byla tečována do rohu.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 28. Havlát (Couture, Braun), 47. Desjardins (Irwin), 55. Pavelski (Gomez, Irwin) – 17. Letestu (Johnson, Prospal), 25. Prospal (Letestu), 33. Letestu (Tjutin, Dubinsky), 59. Johansen (Umberger)

San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Irwin, Hannan, Stuart, Braun, Vlasic – Havlát, Couture, Marleau – Burns, Thornton, Galiardi – Wingels, Pavelski, Torres – Burrish, Gomez, Desjardins
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Leighton) – Johnson, Prout, Wisniewski, Tjutin, Aucoin, Erixon – Gáborík, Letestu, Prospal – Foligno, Johansen, Umberger – Atkinskon, Dubinsky, Comeau – Boll, MacKenzie, Gillies

Rozhodčí: Pochmara, Kozari – Gibbs, Mach