Chrudim – Hlavice 8:1 (kon.) | Písek – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Vltavín – Domažlice 1:3 (kon.)

ofsajdy – 6:0
    držení míče (odhad) – 90 : 10 % (11:59:32)

90
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Ten, kdo střelecký účet načal ho také ukončil! Mastík nesobecky sám před brankou posunul na RADIMA HOLUBA, který do prázdné branky dokonává svůj druhý hattrick – 8:1!

89
    Dostálek šel sám, skákavý míč zasáhl hlavou a prostřelil Kulhavého. Míč ale ještě před tím, než přešel brankovou čáru, odkopl do bezpečí jeden z obránců!

88
    Hosté se v závěru osmělují, Havránek mohl přidat další branku, jeho střela ale proplachtila těsně mimo!

86
    Hlavice právě vstřelily branku!
    První střela mezi tři tyče hostujícího celku končí gólem! TOMÁŠ HAVRÁNEK si naběhl na zadní tyči a hlavou o zem překonal Vostradovského – 7:1!

83
    Tak nyní se přece jen domácím poštěstilo! Na penaltovém puntíku se k míči dostal PETR VLADYKA, který jemnou střelou nártem prostřelil Kulhavého – 7:0!

83
    Každá akce Chrudimi končí stoprocentní příležitostí, nyní neuspěl Radim Holub!

82
    To je zmar chrudimských střelců! Vladyka měl před sebou prázdnou branku, ale hlavou ji prostě trefit nedokázal!

81
    Centr Dostálka nebyl vůbec přesný, Kulhavý bude vykopávat.

79
    Třicátou střelu Chrudimi vyslal Petr Vladyka, ani jemu se ale nepodařilo míč dobře trefit a poslal ho tak vysoko nad.

78
    Kesner na levé straně vybojoval další roh pro chrudimský tým.

77
    Další chrudimská akce skončila ofsajdem Radima Holuba.

75
    Dnešní exhibici přihlíží 380 diváků.

74
    A poslední výměna na straně Chrudimi. Za Filipa Jarosze přijde Jan Luptovský.

73
    Kesner nyní poslal balon do nebes z hranice velkého vápna.

71
    Radim Holub skvěle vysunul Pavla Štěpánka, ten z bezprostřední blízkosti napálil Kulhavého do hrudi!

69
    Ani v pořadí již šestý roh Chrudimi ohrožení hostující branky nepřinesl.

69
    Hlavice pouze odkopává balony a obětavě se brání. Chrudim ale předvádí skvělý útočný koncert. Ač se to však podle skóre vůbec nezdá, domácím příliš nevychází zakončení. Vůbec bychom se nemohli divit, kdyby to bylo třeba již 10:0 nebo také mnohem víc.

67
    Během deseti vteřin měl Radim Holub dvě tutovky, změna stavu ale zatím nepřichází! Na střely již 28:1!

65
    Opět se střídá na obou stranách, za Tomáše Váchu přichází Lukáš Mastík. Na straně Hlavice přišel Michal Kulhánek, jenž nahradil Jiřího Samka.

63
    Poprvé se dnes prosazuje někdo jiný než Radim Holub! Centr z levé strany přistál na hlavě TOMÁŠE VÁCHY, který přesnou hlavičkou poslal míč nekompromisně k tyči – 6:0!

61
    Vraždění neviňátek pokračuje! RADIM HOLUB přidává svoji pátou branku v dnešním zápase a opět trochu prohlubuje zkázu Hlavice – 5:0!

59
    A opět vyložená příležitost chrudimského mužstva, kterou měl Tomáš Vácha. Nakonec se mu ale nepodařilo trefit prostor mezi třemi tyčemi!

57
    Radim Holub mohl přidat pátou branku, ve stoprocentní příležitosti ho ale vychytal Kulhavý!

55
    Na druhé straně se do stoprocentní příležitosti dostal Tomáš Dostálek, střídající hráč sice obstřelil gólmana, ale o centimetry minul branku soupeře!

54
    První střelecký pokus v dnešním zápase zaznamenala také Hlavice, Jiří Sameš ale hlavou míč do sítě nedostal.

52
    Radim Holub se prosadil popáté, místo gólu je mu ale odpískán ofsajd.

50
    Je vidět, že domácí evidentně zvolnili a nemají důvod se někam zběsile hnát.

48
    Chrudim opět drží míč a dělá si prakticky co chce.

46
    Do druhého poločasu již nenastoupil Jiří Holík, místo kterého si zahraje Marek Maňas. Na druhé straně má padla Jiří Adámek, provětrat obranu Hlavice se pokusí Tomáš Dostálek.

46

Během přestávky se Chrudimí přehnala přeháňka. Uvidíme, co to udělá s trávníkem a s fotbalem.

střely – 19:0
    střely na branku – 7:0
    rohy – 3:0
    fauly – 2:9
    ofsajdy – 2:0
    držení míče (odhad) – 85 % : 15 %

Hned po něm hlavní rozhodčí ukončil první poločas. Co k němu říci? Bylo to doslova vraždění neviňátek, kterému šéfoval Radim Holub, jenž čtyřmi góly doslova rozložil naděje Hlavice na prach.

45
    Adámkovi byl odpískán ofsajd.

44
    Tradičně si na penaltový puntík postavil RADIM HOLUB a ještě do poločasu přidává svůj čtvrtý gól dělovkou do pravé šibenice – 4:0!

43
    Kesner vzápětí pronikal do vápna, byl faulován a bude to penalta pro Chrudim!

43
    Krásný signál po volném přímém kopu našel Radima Holuba, který ale Kulhavého nepropálil!

41
    Jarosz táhl další protiútok a vzal to trochu sobecky na sebe. Jeho střelu zablokovala dnes snad poprvé připravená obrana Hlavice.

39
    Hlavice se zatím dostala na chrudimskou polovinu asi třikrát, do vápna ani jednou.

37
    Vácha si naskočil na centr a protáhl Kulhavého!

35
    Drahoš se do míče opřel po rohovém kopu, jeho pokus ale prolétl mimo.

34
    Nejzajímavější informace je nyní ta, že začalo pršet a na střely již vede Chrudim 14:0.

32
    Na střely je to v tuto chvíli 12:0 pro Chrudim! Další pokus Vodrážky vyrazil Kulhavý mimo.

31
    Hlavice pouze odkopává balóny a nic se nesnaží vymyslet.

29
    Radim Holub tečuje střelu Petra Vladyky do břevna!

27
    Hra již pomalu ztrácí náboj, sledujeme dlouhé kombinace Chrudimi na polovině soupeře.

25
    Tentokrát byl Radim Holub nachytán v ofsajdu, příliš mu to ale pochopitelně nevadí.

23
    Radim Holub měl na kopačce svůj čtvrtý gól, z malého vápna z voleje přestřelil Kulhavého břevno!

21
    Sledujeme naprosto drtivou převahu chrudimského mužstva, hosté si zatím vůbec neškrtli.

19
    Máme tu čistý hattrick RADIMA HOLUBA za třináct minut! Po chybě hostující obrany šel opět sám na branku a přesnou ranou k tyči navyšuje náskok Chrudim – 3:0!

18
    Nyní se záložník Filip Jarosz ocitl s míčem i v pokutovém území, z dobré pozice však přestřelil.

16
    Jarosz se dostal k balonu těsně za vápnem, jeho střela ze vzduchu se ale mezi tři tyče nevešla.

14
    Hosté se poprvé dostali na soupeřovu polovinu, vše ale skončilo útočným faulem.

12
    Další rychlá a nekompromisní akce domácího týmu přinesla druhý gól v síti Hlavice, za obranou se objevil RADIM HOLUB a střelou na zadní tyč prostřelil Kulhavého – 2:0!

11
    Centr na Štěpánka byl sice pěkný, ale chrudimský obránce ho na hrací ploše nezastihl. Kulhavý bude vykopávat.

9
    Hlavice se zatím k ničemu nedostala a je pod silným tlakem. Chrudimská obrana je zatím naprosto bez práce.

8
    Chrudimští se už hnali do vápna soupeře, Holuba však čistým zákrokem obral Doležal.

6
    Obrana Hlavice je prolomena po šesti minutách, centr Adámka z levé strany našel RADIMA HOLUBA, který jemnou tečí prodloužil balon do hostující sítě – 1:0!

6
    Chrudimští mají drtivý tlak, centr Vladyky z přímého volného kopu přistál na hlavě Váchy, který ale netrefil.

5
    Střelecký pokus zaznamenal Tomáš Vácha, z první se opřel do míče a ten prolétl zhruba dva metry od pravé tyče Kulhavého branky.

4
    Centr na přední tyč na kapitána Linharta hostující obrana dokázal odvrátit do bezpečí.

3
    Další akce Chrudimi, po které bude následovat první rohový kop dnešního zápasu.

2
    Domácí měli již ve druhé minutě obrovskou šanci, dobrou práci předvedl Vladyka, který posunul míč na pravou stranu na Jarosze. Jeho přízemní míč našel v malém vápně Radima Holuba, ten ale z bezprostřední blízkosti branku netrefil!

1
    Chrudim se ihned po rozehrávce vrhla do útoku, Holub však nepřesnou přihrávkou všechno pokazil.

1

MFK Chrudim: Vostradovský – Adámek, Linhart, Drahoš, Štěpánek – Luptovský, Vodrážka, Vladyka, Kesner – Holub, Vácha

SK Hlavice: Kulhavý – Chlumecký, Boček, Holík, Doležal, Kulhánek, Válek, Vytlačil, Benetka, Sameš, Havránek

Rozhodčí: Svatík – Janoch, Bacík.

Vzájemné zápasy také ukazují více na chrudimský mančaft, ve třetí lize spolu hráli třikrát, pokaždé vyhrála Chrudim a Hlavici se ještě ani jednou nepodařilo prosadit. Na podzim Chrudim vyhrála 1:0, když rozhodl brankou chvíli po poločase Petr Vladyka. Střelecky se nejvíce proti tomuto soupeři daří Radimu Holubovi, který se proti němu v loňské sezóně zaradoval hned třikrát.

Před fotbalisty Chrudimi nyní stojí povinnost v podobě zisku tří bodů proti poslední Hlavici. MFK bude v utkání obrovským favoritem, do jejich karet mluví naprosto všechno. Svěřenci trenéra Jirouska na jaře ztratili doma pouze dva body za minulou remízu s Kunicemi a proti jednoznačně poslednímu mužstvu tabulky by měli svoji pohodu potvrdit. Jejich následující soupeř má na jaře doslova hrozivé výsledky, inkasoval sedm branek od Domažlic, šest od Záp, pět od Horních Měcholup a disponuje příšerným skóre 23:86.

Příjemné sobotní dopoledne od chrudimského Vodojemu! Domácí fanoušci doufají, že dnes uvidí vítězství svého MFK, protože na jejich hřiště dorazí naprosto poslední Hlavice, které již mají jen teoretickou šanci na záchranu třetí ligy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Petr Dejnožka

Branky: 6. Holub, 12. Holub, 19. Holub, 44. Holub (pen.), 61. Holub, 63. Vácha, 83. Vladyka, 90. Holub – 86. Havránek

MFK Chrudim: Vostradovský – Adámek (46. Dostálek), Linhart, Drahoš, Štěpánek – Jarosz (74. Luptovský) , Vodrážka, Vladyka, Kesner – Holub, Vácha (65. Mastík)
    SK Hlavice: Kulhavý – Chlumecký, Boček, Holík (46. Maňas), Doležal, Kulhánek (65. Samek), Válek, Vytlačil, Benetka, Sameš, Havránek

Rozhodčí: Svatík – Janoch, Bacík