Mohuč – Frankfurt 0:0 (kon.) | Schalke – Hamburg 4:1 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
0:0 (0:0)
Eintracht Frankfurt
Neděle 28.04.2013, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Německá Bundesliga

Z mé strany je to pro dnešek všechno. Děkuji Vám za pozornost a opět někdy u Bundesligy, která ještě nabízí dnes jeden zápas, na shledanou. (17:24:01)

Sudí Kircher naposledy zadul do své píšťalky a ukončuje dnešní utkání, které branku nepřineslo, což je určitě škoda, ale zároveň končí remízou, která je vzhledem k předvedené hře spravedlivá a zasloužená. Druhý poločas nabídl rozhodně lepší podívanou a také daleko více šancí, ale gól žádný.

90+2
    Nikolai Müller se dostal k odraženému míči a nakonec i střílel, ovšem nepřesně.

90+1
    Mohuč se ještě snaží založit možná poslední akci, ale na polovině hřiště se útok zadrhl.

90
    Sudí Kircher nastaví druhou půli o dvě minuty.

89
    Djakpa si pohrál hned s dvěma obránci a nakonec ještě s přesností odcentroval na nohu Lakiče, ale ten následně odstaven.

88
    Rode končí na trávníku, ale standardky nebo dokonce penalty se nedočká.

87
    Pokus o vysunutí Edeho po rychlé souhře ve středu hřiště se nakonec nezdařil.

87
    Druhý poločas zatím nabízí daleko kvalitnější podívanou a také hodně šancí.

85
    Domácí také potřetí střídají. Místo Caligiuriho přichází na závěr zápasu Bell.

85
    Hosté se nyní nedokázali v obraně domluvit a byla z toho velmi zajímavá akce! Jako poslední nakonec zakončoval nepřesně Ede.

83
    Šance znovu i na druhé straně, ale obrana Eintrachtu byla pozorná.

83
    Výborná akce Frankfurtu! Hosté šli do rozevřené obrany a po Lakičově nahrávce pálil Rode, ale parádně zasáhl proti jeho pokusu Wetklo!

82
    Lanig se neuvedl na trávníku moc ideálně a po minutě dostává žlutou kartu za faul, který patřil do kategorie taktických.

80
    Hostující kouč Veh střídá. Ze hry jde sedmnáctiletý mladík Stendera , místo něj přichází výrazně zkušenější Lanig.

80
    Dnešní derby u řeky Mohanu sleduje 34 000 diváků, je vyprodáno.

79
    Nakonec domácí nevytěžili z rohu nic.

78
    Rohový kop pro domácí Mohuč, na rohové kopy už je to skoro vyrovnané, přičemž první půli ovládli na kopy od rohového praporku hosté 7:1.