Guimarães – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Rio Ave – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Gil Vicente – Olhanense 2:0 (kon.)
Sporting – Nacional 2:1 (kon.) | Coimbra – Moreirense 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
2:1 (1:0)
CD Nacional
Neděle 28.04.2013, 19:00 • Estádio José Alvalade, Lisboa • Portugalská Primeira Liga

V dnešním utkání zvítězil Sporting Lisabon, který porazil CD Nacional 2:1. Domácí tým šel do vedení už v 6. minutě, když se trefil Capel, avšak ve druhém poločase snížil v 74. minutě Candeias. Vypadalo to, že zápas skončí nerozhodným stavem 1:1, ale čtyři minuty před koncem řádné hrací doby se prosadil Rojo a bylo to 2:1. V týmu Sporting Lisabon přihrával na oba góly Bruma. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:58:50)

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Daniel Candeias vyfasoval žlutou kartu.

90
    Bruno Moreira vyfasoval červenou kartu, a musí tak předčasně odejít do sprch.

87
    Marcos Rojo si při oslavě dresu sundal dres a uviděl žlutou kartu.

86
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Domácí tým dostal výhodu volného přímého kopu, který si vzal na starost Bruma, jenž do pokutového území odcentroval míč. Tam se výborně uvolnil hlavičkující MARCOS ROJO, jenž přesnou trefou poslal domácí tým znovu do vedení.

82
    Hra po krátkém přerušení pokračuje a Gottardi je v pořádku.

80
    Gottardi si při některém ze zákroků ublížil a potřebuje ošetřit.

80
    Nuno Campos vyfasoval žlutou kartu.

80
    Hned dva brilantní zákroky si připsal Gottardi a zlikvidoval dvě stoprocentní gólové šance. Tohle byla opravdu paráda, jak rychle brankář hostujícího týmu dokázal zareagovat.

78
    Miguel Lopes nemůže pokračovat ve hře, a tak ho na hrací ploše nahrazuje Valentin Viola.

78
    Autové vhazování pro Sporting.

77
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

77
    Miguel Lopes byl faulovaný a sudí hru přerušil.

74
    Nacional právě vstřelil branku!
    Mateus odcentroval balon do pokutového území, kde se do balonu opřel DANIEL CANDEIAS, jenž prudkou střelou málem roztrhl soupeřovu síť. CANDEIASOVA střela letěla rychlostí 96km/h.