Guimarães – FC Ferreira 2:2 (kon.) | Rio Ave – Beira-Mar 2:1 (kon.) | Gil Vicente – Olhanense 2:0 (kon.)
Sporting – Nacional 2:1 (kon.) | Coimbra – Moreirense 1:0 (kon.)
Gil Vicente FC
2:0 (1:0)
SC Olhanense
Neděle 28.04.2013, 17:00 • Cidade de Barcelos • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne dnes vše. Přijemný zbytek nedělního večera. (18:55:37)

Statistiky zápasu:

Držení míče: 43% – 57%
    Střely celkem: 7 – 19%
    Střely na branku: 5 – 3
    ČK: 0 – 1
    ŽK: 3 – 1

Máme tu konec dnešního zápasu. Konečný výsledek 2:0. V druhém poločasu, konkretněji v 50. minutě kopali penaltu po faulu Fernandese (ČK) a tu proměnili. Tato červená karta dosti ovlivnila pokračování zápasu. Domácí si už nedokázali vytvořit další šanci a hosté také ne.

90+3
    Hosté zahrávali volný přímý kop. K míči se postavil Duarte, ale ten vystřelil pouze do míst, kde stál Murta.

90+2
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Vilela, přichází Tiero.

90+1
    K tomu se postavil Cunha, ale trefil pouze zeď.

90+1
    Tak přeci jen ještě jedna šance. Domácí budou rozehrávat volný přímý kop zhruba z 20-ti metrů.

89
    Zápas už se jen dohrává. Domácí kombinují na vlastní polovině a čekají na hvizd hlavního rozhodčího.

88
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Vieira, přichází Brito.

87
    Hosté se snaží ještě s výsledkem udělat a vstřelit alespoň čestný gól. Je to, ale velmi složité, protože zápas dohrávají v desíti hráčích.

85
    Elvis Babanco dostal žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Terroso, přichází Piloto.

80
    Domácí hráči zápas již v poklidu dohrávají a kombinují na vlastní polovině. Hosté už ani nepresujou a docházejí jim síly.

77
    Rohový kop pro hosty. V dnešním zápase již osmý.

76
    Domácí se dostali do nadějné šance. Hru však přerušil hlavní rozhodčí pro údajný ofsajd.