Sparta – Olomouc 0:2 (kon.) | Plzeň – Ostrava 2:0 (kon.) | Jablonec – Č. Budějovice 5:2 (kon.)
Příbram – Slavia 1:1 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Teplice – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Táborsko – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Jihlava 1:3 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 29.04.2013, 17:00 • Bělinka • Juniorská liga

90
    Slovácko vystřídalo. Na poslední minuty jde na hřiště Svízela místo Jelečka.

90
    Teď se zaskvěl brankář Chvojka, který vyrazil nebezpečnou střelu Synka.

84
    Druhé střídání provedl trenér Vrabec. Autora jediné branky Boleslavi Honce vyměnil Mozr.

79
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    MARIÁN KOVÁŘ napřáhl zpoza vápna svojí silnější nohou a s přispěním teče překonal brankáře Knoblocha potřetí!

68
    Domácí hráči otáčí stav zápasu! MICHAL ONDICA dostal dlouhý pas za obranu Boleslavi, a ikdyž byl stínovaný dobíhajícím obráncem nekompromisně prostřelil brankáře Knoblocha na zadní tyč.

66
    První střídání Boleslavi. Šulce nahradil Suk.

60
    Ondica se pěkně uvolnil na pravé straně a poslal polovysoký centr do vápna, kde nekrytý JAN BARTOŠ rybičkou vyrovnal stav zápasu na 1:1.

46
    Domácí trenér provedl do druhého poločasu trojí střídání. Malého, Holka a Fujerika vyměnili Ondica, Kristis, Ohnutek.

41
    Horák vyzkoušel lobem pozornost brankáře Chvojky, který se nenechal překvapit a balon vyškrábl na rohový kop.

33
    Ve stoprocentní šanci se objevil Synek, na brankáře Chvojku si nepřišel, střelu domácí gólman vyrazil nohou.

26
    Kovář unikal po levé straně Basterovi, který hráče domácího celku zatáhl za dres a viděl žlutou kartu.

18
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hráči domácího týmu se z předchozí chyby nepoučili a znovu udělali chybu před pokutovým územím a byli za to potrestáni. Mehanovič přihrál za obranu Slovácka na TOMÁŠE HONCE, který prostřelil ke vzdálenější tyči brankáře Chvojku.

8
    Za svůj nedovolený zákrok může být rád, že viděl jen žlutou kartu.

8
    Obrana středočeského celku udělala před vápnem chybu, kterou hasil až brankář Knobloch, když fauloval Jelečka.