Šamorín – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Šaľa – Ružiná 3:1 (kon.) | Bardejov – Dubnica 1:0 (kon.)
Dunajská Streda – Michalovce 2:1 (kon.) | Podbrezová – R. Sobota 2:1 (kon.) | Dolný Kubín – Senec 1:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:0 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Úterý 30.04.2013, 16:00 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

Hostia, ktorí si v úvode dnešného stretnutia vypracovali až štyri vyložené šance odchádzajú s dlhým nosom. Nepremieňanie šancí sa stalo osudným pre hostí v dnešnom dueli. Naopak domáci využili potenciál LEŽAIČA, ktorý zavesil tri kúsky do brány hostí. Inak sa tomu hovorí hatrick. Body zostali a celkom zaslúžene na Juhu Slovenska v Šamoríne. Prajem pekný deň a do čítania priatelia. (17:48:14)

90+
    Ešte jedna minúta sa bude nadstavovať...

88
    Záver stretnutia patrí hosťujúcemu mužstvu, ktoré sa však do vyloženej šance nevie dostať. Dnešný duel sa už iba dohráva v režii hostí.

86
    V Šamoríne je zdá sa rozhodnuté, domáci vedú hetricom Ležaiča celko zaslúžene, hosťom sa nedarí založiť nebezpečnú akciu, na zmenu výsledku.

83
    Urban, ktorý dnes rozdeloval lopty pre Ležaiča v stretnutí končí nahradil ho Vaško.

81
    Rohový kop domácich priniesol hlavičku Javorinu, ktorá minula bránu hostí.

78
    Po treťom inkasovanom góle opúšťa hraciu plochu Kucharčík, toho nahradil Morong.

76
    IGOR LEŽAIČ si pripisuje svoj hatrick, tretí gól do siete L.Mikuláša. Gól padol po slušnej akcii domáceho mužstva.

75
    Beží sedemdesiata piata minúta duelu, od druhého Ležaičovho gólu je to nuda, nudia sa fanúšikovia aj napriek tomu, že sa bavia futbalom a najmä fandeniu.

70
    Po druhom góle domáceho mužstva sa hrá medzišestnástkový futbal, ktorý prináša málo vzrušenia i futbalovej moderny. Domáci vedú o dva góly a sú na najlepšej ceste k trom bodom.

66
    Marušín videl žlté napomenutie.

63
    To čo zdobilo hostí v úvode prvého polčasu je dávnou minulosťou. Pred bránu domáceho Penteka sa dostávajú iba sporadicky o šanci môžu iba snívať.

61
    Savič nedostáva toľko lôpt, ako by si prial, všetko sa ťahá po osi Urban, Mezovský Ležaič, lavá strana nedostáva toľko lôpt a Savič sa hnevá.

58
    Ďalšie striedanie v hosťujúcom mužstve, z hry odstupuje Trnovský, ktorý bol od nepremenenia šance v prvom polčase neviditelný, nahradil ho Revák.

57
    Duel sa skončil pre hosťujúceho Fujáka, toho nahradil Macík

54
    Autorom gólu IGOR LEŽAIČ, ktorý dáva svoj druhý gól v stretnutí. Druhý gól bol podobný tomu vedúcemu, nádherne vysunutie Urbanom a Ležaičov zápis do štatistík, keď prekonal nešťastného Šavola.

52
    Pekný futbalový moment v podaní domáceho mužstva, na konci bol Mezovský, ktorý odcentroval loptu z bránkovej čiary tá skončila v náručí Šavola.

50
    Po ľavej strane pekná akcia domácich v podaní Ležaič Urban a Savič ten však loptu na kraji hracej plochy stratil.

49
    Hosťujúcemu robí najviac starostí Ležaič, ktorý znamená nebezpečie pre obrancov i brankára Šavola.