Šamorín – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Šaľa – Ružiná 3:1 (kon.) | Bardejov – Dubnica 1:0 (kon.)
Dunajská Streda – Michalovce 2:1 (kon.) | Podbrezová – R. Sobota 2:1 (kon.) | Dolný Kubín – Senec 1:2 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:0 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Úterý 30.04.2013, 16:00 • Šamorín - Pomlé • MONACObet liga

83
    Urban, ktorý dnes rozdeloval lopty pre Ležaiča v stretnutí končí nahradil ho Vaško.

78
    Po treťom inkasovanom góle opúšťa hraciu plochu Kucharčík, toho nahradil Morong.

58
    Ďalšie striedanie v hosťujúcom mužstve, z hry odstupuje Trnovský, ktorý bol od nepremenenia šance v prvom polčase neviditelný, nahradil ho Revák.

57
    Duel sa skončil pre hosťujúceho Fujáka, toho nahradil Macík

46
    Domáci v úvode druhého polčasu striedali v kabíne zostal Jančovič, toho nahradil SAVIČ