Francie – Rakousko 3:1 (kon.) | Bělorusko – Slovinsko 4:3 (kon.) | Německo – Rusko 1:4 (kon.)
Švýcarsko – Kanada 3:2 (2:1 po s.n.) | Lotyšsko – USA 1:4 (kon.) | Norsko – Dánsko 3:2 (kon.)
Boston Bruins
2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
Toronto Maple Leafs
Neděle 05.05.2013, 01:05 • TD Garden, Boston, MA (kapacita 17565 míst) • Play-off NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů na počtenou! (07:11:52)

Nejvíce času na ledě: Zdeno Chára 25:49 – Tyler Bozak 24:22

Branky a nahrávky: 22. Horton (Lucic, Krejčí), 51. Boychuk (Chára, Marchand) – 26. Lupul (Gardiner, Gunnarsson), 32. Lupul (Frattin, Phaneuf), 41. Kessel (Kadri, Hamilton), 57. Riemsdyk (Grabovskij, Kuljomin). Rozhodčí: Leggo, O'Rourke – Brisebois, Murray. Diváci: 17565 (vyprodáno)

Toronto dnes zaskočilo bostonské Medvědy na jejich vlastním ledě a odváží si velmi cennou výhru 4:2, stav série je tak po zápasech na ledě TD Garden srovnán. Do dnešního zápasu ale vstoupili lépe domácí, kteří se zásluhou Nathana Hortona ujali vedení, Joffrey Lupul ale zanedlouho vyrovnal a ve32. minutě převrátil skóre na stranu kanadského celku. V úvodu třetí části přidal Phil Kessel další gól a už to bylo o dvě branky. V 51. minutě snižoval Johnny Boychuk, nic to ovšem nebylo platné. Pět minut po snížení na 2:3 vrátil dvoubrankový náskok na hokejky Toronta James van Riemsdyk. Toronto tak vítězí 4:2, stav série je vyrovnán 1:1!

60:00

59:59
    Ještě jsme svědky tvrdé bitky mezi Shawnem Thorntonem a Markem Fraserem.

59:49
    Zakázané uvolnění Medvědů už zcela úplně hasí naděje na nějaký úspěch.

59:45
    Chára se musí vracet pro puk do středního pásma, už ví, že je zápas ztracen, tak ani nepospíchá.

59:33
    Boychukova tvrdá střela od modré čáry končí mimo branku.

59:10
    Time out si bere rovněž trenér Toronta Randy Carlyle.

58:30
    Domácí kouč Claude Julien si bere oddechový čas, Rask už zůstane na střídačce a Bruins to zkusí v útočném pásmu v šesti lidech.

56:53
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Maple Leafs opět uskakují do dvoubrankového vedení! JAMES VAN RIEMSDYK zakončil akci druhého útoku Listů a posouvá svůj tým do dvoubrankového vedení! Asistence: Michajl Grabovskij a Nikolaj Kuljomin.

54:48
    Reimer kryje tvrdou ránu Zdena Cháry od modré čáry.

53:40
    Dobré střídání druhé lajny Bostonu, Reimer měl plné ruce práce, nejdříve pálil Seguin, po něm zkoušel štěstí i Marchand, hostující brankář ale odolal tlaku.

52:23
    Joffrey Lupul útočil na hattrick, Rask je ale zásadně proti tomu.

50:35
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí ještě vykřesali naději, necelých deset minut před koncem snižuje na rozdíl jedné branky obránce JOHNNY BOYCHUK! Asistence: Zdeno Chára a Brad Marchand.