35:27 (15:13)
DHK Baník Most
Úterý 14.05.2013, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

60
    Poslední zásah zápasu má na svědomí mostecká Marcela Šplechtová. Pět sekund před koncem dostává ještě dvě minuty Pavla Poznarová. (35:27) (35:27)

58
    Ještě uvidíme přesilovku Mostu, asi poslední šance Severočešek něco se skóre udělat. Na dvě minuty odchází Dominika Selucká. (33:26) (33:26)

50
    Kateřina Dvořáková z Mostu odchází na dvě minuty. (27:23) (27:23)

24
    Dvě minuty za zásah rukou do tváře Poznarové pro Irenu Tomáškovou a Poruba bude hrát přesilovku. (11:9) (11:9)

15
    Dvě minuty pro Kateřinu Dvořákovou a zároveň sedmička pro Hrbkovou. (6:7) (6:7)

13
    Vyrovnání pro Baník Most zařizuje Irena Tomášková. Ta byla při střele nepříjemně zasažena a bude muset být ošetřena. Hrbková za tento zákrok vidí první dvouminutový trest zápasu. (6:6) (6:6)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Doláková, Bártová – Tóthová, Lešková, Chrenková, Poznarová, Hrbková, Adámková, Rechtorisová, Osinová, Révajová, Uhráková, Mičiníková, Selucká, Mýlková. Trenér: Ján Beňadík.
    DHK Baník Most: Bezpalcová – Dvořáková, Tomášková, Beňušková, M. Vysloužilová, Vítková, K. Vysloužilová, Martinková, Šplechtová, Janoušková, Weisenbilderová, Růčková, Ryšánková, Vaňková. Trenér: Dušan Poloz.

Rozhodčí: Marek Bečička, Jiří Horák