DHC Sokol Poruba
35:27 (15:13)
DHK Baník Most
Úterý 14.05.2013, 18:00 • VSH Sareza, Ostrava-Přívoz • Interliga ženy

Porubské hráčky dokázaly porazit mistrovský Most a získávají tak stříbrné medaile. Prakticky celé utkání vedly domácí hráčky a před koncem ještě svůj náskok navyšovaly. Vítězství o sedm branek nakonec ukončuje celou sezonu Poruby ale i Mostu. Příjemný podvečer vám z Ostravy přeje Tomáš Martínek. (19:24:45)

60
    Konec zápasu. (35:27)

60
    Poslední zásah zápasu má na svědomí mostecká Marcela Šplechtová. Pět sekund před koncem dostává ještě dvě minuty Pavla Poznarová. (35:27) (35:27)

59
    Další gól Poznarové půl minuty před koncem. (35:26) (35:26)

59
    Navíc Martinková opět netrefuje branku a porubská Doláková rozehrává míč na Poznarovou. (34:26) (34:26)

59
    Pavla Poznarová vpohodě střílí a skóruje. Pro domácí to vypadá hodně nadějně. (34:26) (34:26)

59
    Tyč v podání Šplechtové a Poruba se nyní do útoku příliš nehrne. (33:26) (33:26)

58
    Ještě uvidíme přesilovku Mostu, asi poslední šance Severočešek něco se skóre udělat. Na dvě minuty odchází Dominika Selucká. (33:26) (33:26)

58
    Tři minuty před koncem zvyšuje stav Alžbeta Tóthová. Dvaatřicátý gól Poruby. (33:26) (33:26)

57
    Rána k levé tyči slavil úspěch. Most snižuje díky Hany Martinkové. (32:26) (32:26)

56
    Doláková v brance Sokola čaruje, proto se mohou prosazovat její spoluhráčky i na druhé straně. Krásnou ranou z dálky se nyní prezentovala Pavla Poznarová. (32:25) (32:25)

55
    První branka Ivety Mičiníkové v zápase dává Porubě náskok šesti branek. (31:25) (31:25)

54
    Jubilejní třicátý gól Poruby dává ze sedmičky Michela Hrbková. (30:25) (30:25)

53
    Ovšem i Most se nevzdává, Marcela Šplechtová dostala míč do volného prostoru a věděla jak překonat Dolákovou. (29:25) (29:25)

53
    Na druhé straně se zkušeně prosazuje Lucie Uhráková. (29:24) (29:24)

52
    Technická chyba Beňuškové v útoku. Poruba si bere míč, ale má již po přesilovce. (28:24) (28:24)

51
    Přihrávku Chrenkové na brankovišti Adámková nepochopila, proto jde Most do útoku. Snadný gól v oslabení pro Michaelu Janouškovou. (28:24) (28:24)