Chrudim – Králův Dvůr 2:1 (kon.) | Písek – Kladno 0:1 (kon.) | Strakonice – Kolín 0:0 (kon.)
Kunice – Č. Lípa 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Hlavice 9:0 (kon.)
TJ Kunice
0:0 (0:0)
FK Arsenal Česká Lípa
Sobota 25.05.2013, 14:00 • Tělovýchovná jednota Kunice, Vidovice 88, 251 63 Strančice • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1
    Utkání začalo.

23

45
    Druhý poločas začne přibližně v 15.00 h .

Dnešní utkání sleduje 78 diváků.

46
    Začal 2. poločas.

46
    Hned v první minutě 2. poločasu měli domácí šanci, hlavičkoval Kordiak, ale těsně nad břevno.

52
    Za faul na kunického Dvořáka nařídil sudí Svatík přímý kop. Engelmann mířil nad břevno.