Frýdek-Místek – Uničov 3:1 (kon.) | Hlučín – Hulín 0:2 (kon.) | Prostějov – Rosice 3:1 (kon.)
Kroměříž – Břeclav 1:0 (kon.)
FC Hlučín
0:2 (0:2)
SK Spartak Hulín
Sobota 25.05.2013, 16:30 • Městský stadion Hlučín • Moravskoslezská fotbalová liga

Já se s vámi ze zamračeného a chladného Hlučína loučím a u dalších onlajn přenosů nasledanou. (18:24:08)

Je za námi zápas mezi domácí Hlučínem a hostujícím týmem z Hulína, Hulín ve druhém poločase kontroloval dvoubrankový náskok. Hlučín si vypracoval několik šancí, ale ani jedna neskončila gólem. Za Hulín se už v prvním poločase trefil dvakrát Dvořáček.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil 1 minutu.

90
    Další žlutou kartu vidí Mucha.

90
    Střela zprava od Krhuta skončila vedle brány.

89
    Velice nepřesná přihrávka Čelůstky zastavila pěknou hlučínskou akci.

88
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Dvořáček, přichází Lehkoživ.

87
    Kapitán Hanus dostal za řeči žlutou kartu.

86
    Žlutou kartu vidí Ptáček.

85
    Hulín bude zahrávat z pravé strany volný přímý kop.

83
    Centr do pokutového území vyslal Badalyan. Balón se dostal na malé vápno, kde se ocitl úplně sám před Voglem Ptáček, ale ani dva pokusy mu nestačili, aby snížil stav utkání.

83
    Odkopávat od své brány bude Vogl, který už šetří čas.

82
    Hlučín zase propadl ve středu hřiště, úplně sám na brankáře se řítil Dvořáček, ale Jurák mu zabránil v hattricku.

81
    Akce Hlučína byla zastavena útočným faulem Muchy.

80
    Centr Krhuta byl velice nepřesný. Odkopávat bude Jurák.

78
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Otruba, přichází Pacl.

78
    Nádherná dalekonosná střela Badalyana. Jeho střela mířila kousek nad bránu.

76
    Otruba se řítil od poloviny hřiště sám na Juráka, který výborným zákrokem zachránil Hlučín.

75
    Hlavičku Badalyan sbírá Vogl.

75
    Střelu Paciorka dokázal Jurák zneškodnit a Hlučín se hned žene do předu.

74
    Centr Muchy dokázal Čelůstka trefit patičkou, ale Vogl výborným zákrokem zahránil Hulín.

73
    Roh pro Hlučín, balón si bere Mucha.

73
    Nic mu není, už zase hraje.

72
    Rozhodčí přerušuje hru, protože na hrací ploše leží Kadlec a drží se za hlavu.

71
    K balónu se postal Schaffartzik, ale jeho střela mířila vysoko nad bránu.

70
    Hlučín bude zahrávat volný přímý kop asi z třicetipěti metrů.

69
    Centr Schaffartzika málem propadl až k Muchovi, který byl úplně nekrytý, ale Vogl byl znovu pozorný.

67
    Na centr zprava už skákal Badalyan, ale těsně před jeho hlavou balón sbírá Vogl.

66
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Barcal, přichází Štefek.

65
    Z rohu Spartak nic nevytěžil.

65
    Na centr Krhuta vyskočil Paciorek, ale jeho hlavička byla sražená na roh.

64
    Na centr Lukáše si vyskočil Mucha, ale s jeho hlavičkou neměl Vogl problém.

62
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Wludyka, přichází Ptáček.

62
    Za obranu si zabíhal Skřehot, ale k míči se neprotlačil.

59
    Střela Lukáše byla sražená do autu.

59
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ševela, přichází Paciorek.

57
    Obrovská šance Spartaku. Hlučín propadl ve středu hřiště a hulínští se řítili ve třech na jednoho obránce. Krhut nahrál Otrubovi a jeho střela mířila pár decimetrů od brány Juráka.

53
    Centr zleva od Lukáše sbírá do svých rukavic Vogl.

53
    Nejvýše vyskočil Čelůstka, a tak domácí se ubránili.

52
    Roh bude zahrávat také Spartak. Balón si bere Dvořáček.

52
    Akci Hlučína zastavil útočný faul Muchy.

50
    Do odraženého balónu se opřel Lukáš. Jeho střela skončila kousek vedle brány.

50
    Hlavička Čelůstky byla sražená na další roh.

49
    Další roh pro Hlučín.

49
    Spartak se bez problémů ubránil.

48
    Hlučín bude zahrávat rohový kop. Balón si staví Mucha.

46

Je za námi první poločas Moravskoslezské fotbalové ligy mezi Hlučíne a hostujícím týmem z Hulína. Hlučín byl po celý první poločas lepším týmem, ale branky střílel Spartak, který byl daleko efektivnější, než domácí tým. Skóre otevřel ve 25. minutě Dvořáček, který krásným lobem přehodil vybíhajícího Juráka. Svým druhým gólem v utkání se v 33. minutě blýskl Dvořeček, který prokázal výborný výběr místa.

Druhý poločas začne přibližně v 17:33.

44
    Centr Lukáše byl velice nepřesný. odkopávat od brány bude Vogl.

42
    Cetnr Skřehota bez větších problémů ukryl do svých rukavic Vogl.

41
    Akci Hulína přerušil útočný faul. U balónu je znovu Hlučín.

40
    Nepřesná přihrávka Ševely přerušila akci Spartaku. Odkopávat od brány bude Jurák.

39
    Centr Schaffartzika dokázala obrana Spartaku odkopnout daleko od brány.

38
    Hanus se snažil do akce posla Lukáše, ale jeho přihrávka byla až příliš silná.

36
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Heiník, přichází Mucha.

34
    Roh bude zahrávat Spartak. Míč si bere Laciga.

33
    Hulín právě vstřelil branku!

Krhut poslal výborný centr do pokutového území na úplně volného MICHALA DVOŘÁČKA, který dává svůj druhý gól k utkání.

29
    Na centr se natahoval Otruba, ale balón se mu nepodařilo trefit.

29
    Málem se k míči dostal Hanus, který by se řítil sám na Vogla, ale balón mu odskočil.

28
    Hostující obrana byla pozorná a balón odkopává do bezpečí.

27
    Rohový kop pro domácí celek.

25

MICHAL DVOŘÁČEK dostal výborný balón za obranu, brankář Jurák na něho vyběhl, ale Dvořáček ho nádherným lobem překonává a posílá Hulín do vedení.

24
    Další nepřesná rozehrávka na straně Spartaku. U míče je zase Hlučín.

24
    Krhut si zaběhl za obranu a následně i vystřelil, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.

23
    Badalyan si chtěl narazit s Hanusem, ale Hanus mu vrátil příliš rychlý balón.

20
    Střela z dálky, kterou vyslal Skřehot, mířila vysoko nad bránu.

19
    Na rohový kop si vyskočil Čelůstka a trefil tyč. První obrovská šance dnešního utkání.

18
    Centr Lukáše zprava byl sražen hostující obranou na roh.

15
    Dostál si natáhl míč až na střed, ale jeho následná sřela mířila do středu Voglovi brány.

14
    Vyskočilův centr byl hodně nepřesný. Odkopávat bude Jurák.

13
    Hlučín je hodně aktivní, ale nedaří se mu ohrozit Voglovu bránu.

13
    K hlavičce se dostal Heiník, ale jeho hlavička neohrozila Voglovu bránu.

12
    Hlučín bude kopat rohový kop.

10
    Hanus poslal nádhernou kolmici přes celé hřiště, bohužel Lukáš nedokázal zpracovat balón.

9
    Badalyan odkopává balón daleko od brány.

9
    Roh pro hostující tým, k balónu se staví Dvořáček.

8
    V ofsajdu byl chycen Otruba, u míče je zase Hlučín.

5
    Lukáš chtěl nahrát do běhu Schaffartzikovi, ale jeho přihrávka byla nepřesná. Vogl bude odkopávat od branky.

4
    Akci Hlučína zastavil ofsajd.

3
    Hlučín drží balón, ale nedaří se mu dostat na dostřel Voglovi brány.

1
    Domácí se dožadovali rohového kopu, ale rozhodčí byli jiného názoru. Odkopávat bude Vogl.

-2
    Trojice rozhodčích už přivádí oba týmy na hrací plochu. Hlučín bude hrát tradičně ve žlutých dresech. Hulín nastoupí v červených dresech.

Náhradníci:

FC Hlučín: Šteiniger – Mucha, Ondrušík, Ptáček, Štefek

SK Spartak Hulín: Chytil – Paciorek, Lehkoživ, Pacl

FC Hlučín: Jurák – Heiník, Skřehot, Hanus (K), Lukáš, Barcal, Badalyan, Dostál, Čelůstka, Schaffartzik, Wludyka

SK Spartak Hulín: Vogl – Barcuch, Číhal, Říhák, Laciga (K), Dvořáček, Otruba, Ševela, Kadlec, Krhut, Vyskočil

Rozhodčí: Caletka – Klíma, Antoníček.

Minulý vzájemný zápas obou týmů, který se hrál v listopadu minulého roku, skončil výhrou Hulína 2:1. Za Hulín se dokázal dvakrát prosadit Bronislav Otruba. Za Hlučín vstřelil gól Petr Bogdaň, který ale dnes hrát nebude, protože si odpykává karetní trest za 8 žlutých karet.

SK Spartak Hulín je na 14. místě, to znamená na nesestupové příčce se získanými 22 body a skórem 30:53. Hulín má ještě šanci zachránit špatně rozehranou sezónu, avšak venku se mu vůbec nedaří. Ve třinácti zápasech, které odehrál venku, získal jen 3 body a dokázal třikrát remizovat. V minulém zápase porazil Rosice 3:0 a odpoutal se tak z posledního místa. Branky nastříleli postupně Bronislav Otruba, Michal Ševela a Dominik Krhut.

FC Hlučín je na 7. místě s 37 získanými body a skórem 35:26. Hlučín hraje po celou sezónu ve středu tabulky, takže mu dnes prakticky o nic nejde. Ve středeční dohrávce 18. kola Hlučín prohrál proti Břeclavi 2:3. Za hlučínské skóroval už po sedmnácté v této sezóně kanonýr a zároveň kapitán Martin Hanus, druhou branku vsítil rychlonohý Michal Dostál. V minulém zápase měl Hlučín na střídačce výhradně dorostence, protože trenér Hajný postrádal hodně hráčů. Dnes určitě nebude hrát Petr Bogdaň, který viděl v minulém zápase osmou žlutou kartu a nezahraje si 2 zápasy.

Pěkné odpoledne ze zamračeného Hlučína. Vítám Vás u sledování online přenosu ze zápasu 27. kola Moravskoslezské fotbalové ligy, ve kterém se střetne domácí FC Hlučín s hostujícím týmem z Hulína. Pokud se chce Hulín zachránit, měl by dnes zabrat a vyhrát. Zápasem vás provede již tradičně Filip Šabacký.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.