Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 03.06.2013, 14:00 • UMT Na Máchovně, Beroun. • Juniorská liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den a úspěšný vstup do nového týdne. Na počtenou. (16:01:36)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které přineslo čtyři branky. Tu první vstřelil už v 6. minutě Holek a Slovácko vedlo. Jenže ve 26. minutě vyrovnal Čapek. Pak už branka nepadla a do kabin se šlo za stavu 1:1. Duklu šla do vedení v 65. minutě, kdy si dal vlastní branku Jeleček. Hosté ale dokázali vyrovnat, a to v poslední minutě, když se trefil Bartoš. Týmy si tak body rozdělily, což je zřejmě zasloužené.

90+1
    Žlutou kartu uviděl hostující Petrucha.

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak hostům se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat. Holek nechal míč na hranici velkého vápna JANU BARTOŠOVI, který vyrovnal.

90
    Dukla ještě střídá. Milece nahradil Begič.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu uviděl domácí Jeřábek.

88
    Ale ani tentokrát z toho nic nebylo a domácí stále vedou o jednu branku.

87
    Další rohový kop pro Slovácko.

87
    Ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů, ale poslal míč vedle branky.

86
    Rohový kop pro Slovácko.

85
    Brejchu vystřídal Podkul.

83
    U míče je Slovácko, které se snaží něco vymyslet. Hosté stále prohrávají o jednu branku.

81
    Hraje se uprostřed hrací plochy, což vyhovuje hlavně domácím mladíkům.

79
    Slovácko střídá. Kolínka nahradil Svízela.

77
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale Urbánka nepřekonal.

75
    Oba celky se tlačí dopředu, ale čtvrtá branka stále nepřichází. Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut a hosté by měli zabrat, pokud chtějí z tohoto duelu získat nějaký ten bodík.