Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FK Dukla Praha
2:2 (1:1)
1.FC Slovácko
Pondělí 03.06.2013, 14:00 • UMT Na Máchovně, Beroun. • Juniorská liga

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký den a úspěšný vstup do nového týdne. Na počtenou. (16:01:36)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které přineslo čtyři branky. Tu první vstřelil už v 6. minutě Holek a Slovácko vedlo. Jenže ve 26. minutě vyrovnal Čapek. Pak už branka nepadla a do kabin se šlo za stavu 1:1. Duklu šla do vedení v 65. minutě, kdy si dal vlastní branku Jeleček. Hosté ale dokázali vyrovnat, a to v poslední minutě, když se trefil Bartoš. Týmy si tak body rozdělily, což je zřejmě zasloužené.

90+1
    Žlutou kartu uviděl hostující Petrucha.

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Tak hostům se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat. Holek nechal míč na hranici velkého vápna JANU BARTOŠOVI, který vyrovnal.

90
    Dukla ještě střídá. Milece nahradil Begič.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu uviděl domácí Jeřábek.

88
    Ale ani tentokrát z toho nic nebylo a domácí stále vedou o jednu branku.

87
    Další rohový kop pro Slovácko.

87
    Ke střele se dostal jeden z hostujících hráčů, ale poslal míč vedle branky.

86
    Rohový kop pro Slovácko.

85
    Brejchu vystřídal Podkul.

83
    U míče je Slovácko, které se snaží něco vymyslet. Hosté stále prohrávají o jednu branku.

81
    Hraje se uprostřed hrací plochy, což vyhovuje hlavně domácím mladíkům.

79
    Slovácko střídá. Kolínka nahradil Svízela.

77
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale Urbánka nepřekonal.

75
    Oba celky se tlačí dopředu, ale čtvrtá branka stále nepřichází. Do konce zápasu zbývá zhruba patnáct minut a hosté by měli zabrat, pokud chtějí z tohoto duelu získat nějaký ten bodík.

73
    Domácí střídali. Grafnetra nahradil Bartůněk.

71
    Domácí se i tentokrát v pohodě ubránili a stále tak drží cenní vedení.

70

70
    Hosté kombinují na polovině Dukly.

67
    Domácí stále diktují tempo hry a hosté se vůbec nemohou dostat k míči. Slovácko to bude mít na konci zápasu hodně těžké.

65
    Dukla právě vstřelila branku!
    Rohový kop zahrával Čapek a míč si nešťastně srazil do své branky TOMÁŠ JELEČEK. Dukla jde tedy do vedení.

64
    Je tu další rohový kop pro Duklu.

62
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale Urbánek nemusel zasahovat.

61
    Rohový kop pro Duklu.

60
    Domácí jsou stále aktivnější a tlačí se dopředu. Uvidíme, zda se Dukla dočká vedoucí branky.

58
    Dukla ale ani tentokrát nic nevymyslela.

57
    Ani z jednoho rohového kopu nic nebylo. Dopředu se tlačí domácí.

56
    A další roh pro hosty.

56

55
    A místo Martínka si zahraje Petrucha.

53
    Dohrál i Nestorovski, kterého nahradil Lukáš.

52
    Hosté střídali. Břečka nahradil Kozubík.

51
    Hosté ale pozorně brání a domácí se v útočné fázi nemohou prosadit.

49
    Domácí se ale ubránili a jsou u míče.

48

47
    Oba celky začali hodně aktivně a tlačí se dopředu. Na první šanci ve druhém poločase ale čekáme.

46

První poločas je za námi. První branku vstřelil v 6. minutě hostující Holek a Slovácko vedlo 1:0. Ale domácí přidali a ve 26. minutě vyrovnal Čapek. Dukla potom byla aktivnější, ale další branka už nepadla. Druhý poločas začne zhruba v 15:10.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Pořadatelé to zvládli a utkání může pokračovat.

42
    Chvíli se hrát nebude! Ve vápně hostů je velká louže a pořadatelé se s tím snaží něco udělat.

41
    Ke střele se dostal jeden z domácích hráčů, ale Urbánek nemusel zasahovat.

40
    Hra se malinko uklidnila. Dopředu se stále tlačí hlavně domácí mladíci.

37
    Ani z jednoho rohu nic nebylo a míč má ve své moci brankář Urbánek.

37
    Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.

36

35
    Dukla se usadila na polovině svého soupeře

33
    Domácí jsou stále lepším celkem. Uvidíme, jestli se dočkáme ještě nějaké branky. Zatím sledujeme zajímavé utkání, a to i přes to, že terén není v nejlepším stavu.

31
    Druhou branku Dukly mohl vstřelit Brejcha, ale jeden z hostujících hráčů nakonec vykopl kulatý nesmysl z brankové čáry! Slovácko mělo nyní obrovské štěstí.

30
    Hra se malinko uklidnila. U míče jsou domácí borci, kteří se snaží něco vymyslet a vstřelit vedoucí branku.

28
    Domácí jsou na koni a opět se tlačí před branku svého soupeře.

26
    Domácí se zmocnili kulatého nesmyslu a vyrazili dopředu. Po kombinaci ve vápně Slovácka se k míči dostal PAVEL ČAPEK, který pohotovou střelou vyrovnal.

25
    Domácí se v pohodě ubránili. U míče jsou ale stále hosté z Moravy.

24

23
    Hráči Dukly se stále tlačí dopředu, ale zatím se jim nepodařilo prokombinovat se před branku Slovácka. Hosté dobře brání a navíc vyrážejí do nebezpečných brejků.

21
    Domácí mladíci diktují tempo hry a jsou aktivnější, jenže hosté zatím velmi dobře brání.

20
    Do zakončení se dostal Čapek a dobrý zákrok musel předvést brankář Urbánek.

19
    Druhý rohový kop pro Duklu.

18
    Nyní se hraje převážně uprostřed hrací plochy.

17
    Domácí se snaží a tlačí se dopředu, ale zatím se nedostali do žádné větší šance. Hosté pozorně brání a drží cenné vedení.

16
    Z prvního rohu ale domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.

15
    Rohový kop pro domácí.

14
    Po akci Dukly bude od své branky rozehrávat brankář Urbánek.

12
    Slovácko vstřelená branka hodně nakopla a nyní je jasně lepším celkem. Uvidíme, jak se s tím Dukla vypořádá.

10
    Tentokrát se hráči Slovácka dostali ke střele, ale druhá branka z toho nebyla.

8
    U míče jsou hosté, kteří kombinují na polovině svého soupeře.

6
    Jako první ale udeřili hosté. Brankář Štěpánek šel do souboje s hostujícím útočníkem, k míči se ale dostal MARTIN HOLEK, který neměl problém poslat kulatý nesmysl do prázdné branky.

4
    Domácí mladíci jsou aktivnější, ale zatím se nedostali do žádné větší šance. Hosté pozorně brání.

3
    Dopředu šli i hráči Dukly, ale ani oni nic nevymysleli. Uvidíme, jak si hráči poradí s mokrým terénem.

1
    Jako první se dopředu vydali hosté z Moravy, ale jejich útok k ničemu nevedl.

1

Vše je připraveno. Utkání začne za malý okamžik.

Zdravím všechny sportovní příznivce. Hráči zrovna nastupují na hrací plochu. Utkání se odehraje v Berouně na umělé trávě.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.