Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
2:1 (2:1)
FK Teplice
Pondělí 03.06.2013, 17:00 • MFS Srbská, Brno • Juniorská liga

JE TU KONEC! Domácí vítězí 2:1 a získávají tak titul v premiérovém ročníku Juniorské ligy. O svém vítězství rozhodli již v první desetiminutovce brankami Buchty a Glasera. Během následujících minut tak hráči Zbrojovky zvednou nad hlavu pohár pro mistra soutěže.

Tímto se s vámi loučím a budu se těšit u dalších onlajnů z Brna. (18:48:13)

90
    Sudí Marek nastavuje jedinou minutu.

90
    ..a Varaďu nahrazuje Zezula.

89
    Domácí spoří čas, závěr utkání si místo Stehlíka zahraje Fall.

87
    Brno zodpovědně brání vedení, navíc se domácím daří držet míč daleko od své brány.

85
    Matyskův pokus míří pouze vysoko nad.

84
    Po pádu Stehlíka ve vápně se domácí dožadovali penalty, píšťalka sudího Marka však zůstala hluchá. U balonu je i dál Brno.

83
    Místo Vůcha si zahraje Shkreta.

82
    Brněnští si dali velký pozor a míč odvrací.

82
    Po dlouhé době šance pro Teplice v podobě rohu.

81
    Přerovský na polovině faulovaný, Zbrojovka tak může nastřádat další cenné sekundy.

77
    A opět se nehraje, žlutou kartu vyfasoval hostující Soukup.

75
    A je tu další z řady střídání.. Špírek nahrazuje Kodeše.

74
    Avdić měl po rohu na hlavě gól, ale v ideální pozici trefil pouze prostředek brány, kde byl nachystaný Lipš.

72
    Ve druhé půli se zatím opravdu více střídá než hraje, a tak Zbrojovka s přehledem brání těsný náskok. Od titulu ji dělí dvacet minut.