Chile – Anglie 1:1 (kon.) | Nový Zéland – Uruguay 0:2 (kon.) | Irák – Egypt 2:1 (kon.)
Chorvatsko – Uzbekistán 1:1 (kon.)
Chile
1:1 (1:0)
Anglie
Středa 26.06.2013, 17:00Mistrovství světa U20

Pro dnešek je to vše, loučí se s Vámi Jiří Liebreich. (18:52:36)

Zápas dvou poločasů končí, Chile remizuje s Anglií 1:1. Chile po první půli vedlo, trefil se z penalty Castillo. Za Anglii vyrovnával Kane. Oba soupeři si ještě vytvořili pár šancí, tu největší měl Rabello, který v závěru trefil břevno.

Zápas končí spravedlivou remízou. Chile tak má v tabulce již 4 body, Anglie jen 2.

90+1
    Pritchard zakončuje ve skluzu, z velkého úhlu trefuje jen postranní síť.

90
    Nastavují se 3 minuty – padne rozhodující branka?

88
    Mora přichází na hřiště místo Castilla.

87
    Baeza potrestán žlutou kartou.

86
    Rabello vypálil a trefuje břevno! Krásná rána ze střední vzdálenosti rychle padala, nakonec skončila "jen" na břevně.

85
    Thorpe zahrává dlouhý centr ze středu pole, Melo vyráží.

82
    Melo vychytal gólovou hlavičku Kanea z bezprostřední blízkosti!

78
    Kane se pokusil o střelu, ta jde ale mimo.

77
    Cole ztratil míč na útočném výletě, Chile tak může pokračovat v rozvinutém tlaku.

76
    Po další šanci Chile následuje rohový kop.

Anglie právě vstřelila branku!
    Ale pozor, máme srovnáno! HARRY KANE dostal přihrávku na hranici vápna, odkud nikým nebráněný trefil spodní růžek branky! Útočník londýnského Tottenhamu dává svůj první gól na turnaji a je to gól velmi velmi důležitý.