Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Středa 26.06.2013, 16:45 • U Nisy (umělá tráva) • Přípravný zápas

Konec zápasu. (18:58:16)

90
    V nastaveném čase mohl domácí výhru pečetit Obročník. Jeho ránu ale zastavil tyč Táborské branky.

80
    Rybalka měl na hlavě třetí branku Liberce, v dobré pozici ale těsně minul.

65
    Kušnír nádherným pasem vysunul Šurala, kterého na poslední chvíli připravil o gól jeden ze stoperů.

55
    Utkání sleduje 150 diváků.

52
    MAS právě vstřelil branku!
    Hosté předvedli ukázkovou akci po levé straně. ANTONÍN PRESL se dostal až do šestnáctky a přesnou střelou na přední tyč snížil.

50
    Liberec právě vstřelil branku!
    Rybalka se ujal exekuce standardní situace, balon přesně posadil na hlavu RENATA KELIČE a ten uklidil míč do sítě.

46
    Slovan vyslal do druhé půle obměněnou jedenáctku, která má toto složení:

46

43
    Severočeši drží míč na svých kopačkách a trpělivě vyčkávají na odchod do šaten.

38
    Táborští se po dlouhé době dostali až před bránu soupeře. Jeden z útočníků ale na zadní tyči zakončoval nepřesně.

25
    Frýdek se dokázal uvolnit na středu hřiště a poté adresovat přesnou přihrávku VOJTĚCHU HADAŠČOKOVI, který přesnou trefou otevírá skóre.

16
    První gólovku měla na kopačce nová liberecká akvizice Szabo, z malého vápna ale zmíněný hráč branku vysoko přestřelil.

15
    Domácí jsou podle očekávání aktivnějším týmem. Žádnou vyloženou šanci jsme ale zatím neviděli.

8
    Poprvé si dnes na balon sáhl liberecký gólman. Standardní situace ale žádnou velkou hrozbu nepředstavovala.

1
    Domácí nastoupili v oranžových dresech, hosté z jihu Čech v modrobílých.

1

Jakub Martínek

Branky: 25. Hadaščok, 50. Kelič – 52. Presl

FC Slovan Liberec:

1. poločas: Kolář – Coufal, Kováč, Pokorný, Fleišman – Pavelka, Rybalka, Hušek, Frýdek – Hadaščok, Szabo

2. poločas: Kolář – Kušnír, Kelič, Kováč, Janec – Šural, Obročník, Sackey, Rybalka, Frimmel – Rabušic

FC SILON Táborsko: Soupiska hostů není k dispozici.