Jablonec – Žižkov 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Žilina 1:1 (kon.) | Liberec – Táborsko 2:1 (kon.)
Jihlava – Trenčín 2:3 (kon.) | Honvéd – Dunajská Streda 1:2 (kon.) | Jablonec – Zagłębie 2:4 (kon.)
L. Mikuláš – Michalovce 1:1 (kon.) | Union Berlín – Teplice 0:0 (zruš.) | Legia – Žilina 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:3 (1:2)
AS Trenčín
Středa 26.06.2013, 17:00 • Svitavský stadion, Svitavy • Přípravný zápas

Je konec. Trenčín nakonec gólem v samotném závěru uhrál ve Svitavách vítězství. Jihlavští se však za svůj výkon nemusí stydět. Ze Svitav se s vámi loučí Petr Dejnožka. (18:44:27)

Trenčín právě vstřelil branku!
    Závěr zápasu je opravdu stylový! FANENDO ADI dostal přihrávku na střed hřiště, udělal dva kroky a poté, když nevěděl, co s míčem, vypálil. Balon zapadl přímo do Kotnourovy šibenice a s největší pravděpodobností rozhodl o výhře Trenčína – 2:3!

87
    Vysočina spoléhá na rychlé protiútoky, míče za obranu ale českému celku příliš nevycházejí.

85
    Utkání se postupně chýlí ke svému konci, Jihlava je aktivní a má mnohem více příležitostí na skórování.

82
    Shkreta mohl jemným dloubákem vyslat Klimenta, jeho přihrávka ale byla znovu zastavena.

80
    Fanendo Adi hnal do protiútoku, v osobním souboji s obráncem ale neuspěl a o balon přišel.

78
    Stanislav Lobotka nepovedenou střelu trefil zeď.

77
    Bero táhl rychlý protiútok, míč poslal na pravou stranu na Adama Moronga. Ten byl při kličce do vápna faulován a sudí tím nabídl Trenčínu zajímavou standardku.

76
    Poslední minuty patří jihlavskému celku, který se rychlý přístupem snaží o otočení skóre ve svůj prospěch.

74
    Dnešnímu utkání přihlíží 280 diváků.

73
    Rozehrávku nejprve pokazil Morong, na druhé straně si ale naprosto stejně vedl Kolevski.

71
    Mateus Shkreta si chtěl narazit s Vaculíkem, přihrávka druhého jmenovaného však mířila do ofsajdu.

70
    Gabriel Bezák dostal pěknou přihrávku na levou stranu, udělal kličku do středu a tvrdou ranou vyprášil rukavice Kotnoura!

68
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Balón si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ VACULÍK a po zemi k pravé tyči nedal brankáři Volešákovi žádnou šanci – 2:2!

67
    Marek Jungr byl faulován ve vápně, Vysočina bude kopat penaltu!

66
    Shkreta nyní dostal míč do běhu, obránci však utéci nedokázal a jeho následná střela skončila úplně mimo.

Petr Dejnožka

Branky: 21. Šimonek, 68. Vaculík (pen.) – 31. Malec, 40. Malec, 90. Adi

Karty:   31. Baéz (AST)

FC Vysočina Jihlava: 1. poločas: Hanuš – Košulič, Marek, Kryštůfek, Šimonek, Teplý, Koloušek, Josl, Masopust, Jánoš, Kopic

2. poločas: Kotnour – Shkreta, Šourek, Kolevski, Mešanovic, Vaculík, Kliment, Kučera, Jungr, Tlustý, Mikula

AS Trenčín: 1. poločas: Volešák – Bednárik, Malec, Baéz, Frimmel, Holúbek, Mazan, Mondek, De Azevedo, Da Silva, Štefánik

2. poločas: Volešák – Skovajsa, Tóth, Bezák, Morong, Mišák, Adi, Opatovský, Bero, Ranko, Lobotka

Rozhodčí: Gallo – Kondler, Svoboda