Kluž – Plzeň 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Znojmo 2:1 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Ústí n. L. – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Prešov – R. Sobota 7:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Liberec 0:3 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:0 (kon.) | Slovácko – Břeclav 5:0 (kon.) | Senec – Dunajská Lužná 1:2 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak a je definitivně rozhodnuto. Čtvrtou branku Plzně vstřelil osm minut před koncem střídající MAREK BAKOŠ.

77
    Místo Horvátha si zahraje Hanousek.

64
    Pavel Vrba poprvé střídá. Ze hřiště odchází Čišovský, Rajtoral, Tecl, Kolář, Darida a Petržela a zahrají si Wágner, Bakoš, Hořava, Hora, Hejda, Kovařík.

56
    Kluž právě vstřelila branku!
    Rumunský celek podnikl rychlou akci, která skončila gólem. Kluž tedy snižuje na rozdíl dvou branek.

45+2
    Tak jsem se mýlil, protože český mistr se v nastaveném čase ještě jednou prosadil a vede už 3:0. Třetí branku Plzně vstřelil DANIEL KOLÁŘ, kterého našel přesným centrem Václav Procházka.

30
    A Viktoria Plzeň už vede o dvě branky. Stanislav Tecl našel VLADIMÍRA DARIDU, který se nemýlil a zvýšil vedení svého celku.

20
    K míči se postavil kapitán Pavel Horváth, ale brankář rumunského celku jeho pokus zneškodnil a míč vyrazil na rohový kop.

19
    Po faulu na Stanislava Tecla bude Viktoria Plzeň zahrávat pokutový kop!

3
    Tak to je parádní vstup plzeňských hráčů do tohoto utkání. Už po třech minutách se prosadil navrátilec z německé Bundesligy MILAN PETRŽELA a svěřenci Pavla Vrby jdou tedy do vedení.