Košice – Nitra 4:2 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:1 (kon.) | Myjava – Trnava 6:2 (kon.)
MFK Košice
4:2 (1:1)
FC Nitra
sk Sobota 27.07.2013, 17:00 • Lokomotíva Košice • Niké liga

89
    Nitra dala gól!

Kaspřák prekrásnym pasom našiel HENRICHA BENČÍKA, ktorý parádnym gólom znižuje stav na 4:2.

73
    Košice dali gól!

Košický strelecký koncert v druhom polčase nekončí. Na 4:1 zvýšil ONDREJ DUDA.

57

Košice majú parádny vstup do druhého polčasu. Do dvojgólového vedenia posiela domácich kanonier MIROSLAV VIAZANKO.

51

Domáci sa na začiatku druhého polčasu dostávajú do vedenia. Strelcom gólu je ERIK PAČINDA.

41

Rohový kop Clebera našiel v domácej šestnástke osamoteného HENRICHA BENČÍKA, ktorý hlavou parádnym angličákom vyrovnáva na 1:1. Benčík je prvým úspešným strelcom Nitry v tejto sezóne. Gólový pôst hostí sa končí po 221 minútach.

29

Priamy kop Dudu našiel v šestnástke BORISA SEKULIĆA, ktorý otvára skóre zápasu. Pod tento gól sa podpísal brankár Nitry Chudý, ktorý nepochopiteľne podbehol center Dudu. Pre Sekulića je to prvý gól v tejto sezóne.

Tomáš Daniš

Branky: 29. Sekulić, 51. Pačinda, 57. Viazanko, 73. Duda – 41. Benčík, 89. Benčík

Karty:   51. Pačinda (KOS), 80. Duda (KOS) – 16. Kolmokov (NIT), 16. Kaspřák (NIT), 28. Gajdoš (NIT), 54. Hála (NIT)

MFK Košice: Tofiloski – Tóth, Kavka, Sekulić, Bašista – Bukata, Duda, Šinglár, Viazanko – Haskič, Pačinda
    FC Nitra: Chudý – Kolmokov, Hála, Mičic, Kaspřák – Šimončič, Nascimento, Ivančík, Šmehyl – Gajdoš, Benčík

Rozhodčí: Trutz – Somoláni, Kubačka