Dukla Praha – Liberec 0:1 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 4:1 (kon.)
Jihlava – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 1:2 (kon.) | Slovácko – Sparta 1:4 (kon.)
Znojmo – Varnsdorf 4:3 (kon.) | Teplice – Ostrava 1:0 (kon.) | Slavia – Brno 2:0 (kon.)

86
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Adam Fousek, přichází Jan Portyš.

83
    Mariotti prošel podél koncové čáry a pokusil se z prakticky nulového úhlu vystřelit, voda na trávníku ale míč zastavila a velmi tak pomohla Čihařovi.

81
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Pavel Sazma, přichází Jiří Hergetl.

80
    V obrovské šanci hostí se zjevil Janecký, jenomže míč nasměroval vedle Hňupovy branky!

77
    Utkání pokračuje za opravdu silného deště a vše začíná hraničit s regulérností.

73
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Polák, přichází Jan Sůra.

67
    Žlutou kartu dostal domácí Pavel Sazma.

66
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Po rychlé akci a prudké střele k tyči DOMINIKA FUSKA otáčí Pardubice vývoj utkání.

63

ONDŘEJ VENCL proměnil nařízený pokutový kop přízemní střelou k levé tyči. Domácí gólman vystihl stranu, ale byl na místě pozdě.

58
    Domácí Kukučka vidí žlutou kartu.

55
    Průběh utkání narušilo krupobití. Zápas byl zhruba na 30 minut přerušen, nyní se opět hraje.

46

V první části hry viděli diváci hned tři branky. Táborsko vede v poločase 2:1, rozdílový gól vstřelil v poslední minutě Turek. Zápas se po pomalejším začátku pěkně rozjel a vypadá to, že dnešní slušná fotbalová návštěva ještě nějaký ten gól uvidí.

45
    Rozhodčí Lerch nastaví jednu minutu.

45
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Další zmatek před brankou už Pardubice nepřežily. K odraženému míči se po rohu dostal nakonec LUKÁŠ TUREK a napálil míč nekompromisně do sítě. Táborsko vede nad Pardubicemi 2:1.