Srbsko – Portugalsko 2:2 (3:2 po pen.) | Španělsko – Francie 1:2 (po pr.)
Španělsko
1:2 (1:1)
Francie
Pondělí 29.07.2013, 20:00 • Dariaus ir Girėno stadionas, Kaunas (LTU) • Mistrovství Evropy U19

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se těším nashledanou. (22:28:27)

Dlouhý zápas je u konce. Do finále nakonec postupují Francouzi, kteří si ve středu zahrají o zlaté medaile se Srbskem, které překvapivě porazilo Portugalsko po penaltovém rozstřelu.

120
    Bude se nastavovat jedna minuta.

120
    Rohový kop pro Španělsko.

120
    Běží poslední minuta druhého prodloužení. Francie je opravdu blízko postupu do vytouženého finále.

118
    Francie velmi dobře brání a jen těžko se přes její hráče dostávají Španělé do blízkosti jejich brankáře.

116
    Blízko ke skórování měl Traoré, jenomže ve velkém vápně Francie se prosadit nedokázal a následně přišel i o míč.

115
    Pět minut zbývá do konce druhého prodloužení a Španělé mají co dělat, aby se jim podařilo skórovat a vynutit si tak případný penaltový rozstřel. Zatím to ale spíše vypadá, že Francie si své vedení pohlídá.

113
    Nangis měl další obrovskou šanci ke skórování. Jenže znovu proti němu stál Blanco, který jeho střelu zneškodnil. Španělský brankář tak dál drží svůj tým ve hře.

112
    Naopak Francouzi procházejí do blízkosti Blanca až příliš lehce. Určitě je to způsobeno tím, že se dostali do vedení a hrají tak v zatím absolutní pohodě.

111
    Španělům se znovu nedaří projít za půlku. Obrana Francie je teď snad úplně všude a snaží se za každou cenu své těsné vedení udržet.

111
    Žlutou kartu dostává Vadillo (Španělsko).

109
    Přímý volný kop rozehrál Vadillo, jenže jeho přímá střela skončila jen nad břevnem francouzské branky.

109
    Žlutou kartu dostává Nangis (Francie).

106
    Hned po začátku druhého prodloužení mohli jít Francouzi do vedení o dvě branky. Šanci Nangise ale likviduje Blanco.

106
    Začalo druhé prodloužení.

První poločas prodloužení skončil.

105
    Francie právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen se v prodloužení dočkali diváci branky. CONTE využil hrubé chyby španělských obránců a nekompromisní střelou dokázal prostřelit Blanca. Francouzi jsou tak nyní blíže postupu do finále.