Srbsko – Portugalsko 2:2 (3:2 po pen.) | Španělsko – Francie 1:2 (po pr.)
Srbsko
2:2 (1:0)
Portugalsko
Pondělí 29.07.2013, 15:30 • SRC Alytus, Alytus (LTU) • Mistrovství Evropy U19

Portugalci byli ve druhém poločase a také v průběhu prodloužení lepším týmem, ale nakonec nedokázali zápas rozhodnout a v penaltové loterii neuspěli.

Srbsko tak míří do finále a v tom se utká s vítězem večerního zápasu Španělsko – Francie.

Z mé strany je to k utkání již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalšího přenosu. (18:18:58)

Mitrovič (SRB) ustál tlak a s velkým přehledem posílá Srbsko do finále. (3:2)

Rajkvič fantasticky vychytal Teixeiru (POR) a Srbové tak mohou v další penaltě rozhodnout! (2:2)

Gačinovič (SRB) prolamuje šňůru neúspěšných střelců a srovnává. Před námi je poslední série. (2:2)

Rafael (POR) poslal míč vysoko nad, neskutečné co se nyní děje na hřišti. (1:2)

Jenže Meleg (SRB) také trefuje skvělého Varelu. (1:2)

Tak pozor! Guedes trefil přesně rukavice Rajkviče a Srbové jsou zpět ve hře. (1:2)

Milinkovič-Savič (SRB) poslal Varelu na druhou stranu. (1:2)

Ricardo Horta (POR) poslal míč přesně k tyči a přestože srbský brankář vystihl směr, tak byl u míče pozdě. (0:2)

Na druhé straně kapitán Srbů Pavlovski napálil míč do tyče! (0:1)

Edgar Ié (POR) dnes sice nebyl příliš vidět, ale pokutový kop dokázal přesnou střelou pod břevno proměnit. (0:1)

Střílení penalt začíná.

Ve druhém prodloužení se již nenastavila ani minutka a tak budeme svědky penaltového rozuzlení. To jistě více vyhovuje Srbům, kteří se celé prodloužení bránili.

Druhé prodloužení skončilo.

120
    Jenže Melegův roh byl přetažený a žádné nebezpečí Srbům nepřinesl.

119
    Ve 119. minutě předvedl jeden ze Srbů výtečný sprint a dokázal vybojoval rohový kop pro svůj tým.