APOEL – Maribor 1:1 (kon.) | Molde – Legia 1:1 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Salzburg – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Celtic – Elfsborg 1:0 (kon.)
Molde FK
1:1 (1:0)
Legia Varšava
Středa 31.07.2013, 19:00 • Aker Stadion, Molde • Liga mistrů (předkola)

Nakonec tedy remízou končí středeční duel předkola LM mezi Molde FK a Legiou Varšava. Za domácí ve 29. minutě načal stav Chima po individuálním průniku. Ve druhé půli srovnal hráč Legie Dvališvili. Poté hráli Poláci proti deseti, když byl v 75. minutě vyloučen Gulbrandsen. Ani zbývající minuty však Legie nevyužila a tak sudí Kakos ukončil utkání za stavu 1:1.
    To je od nás vše. Děkujeme za pozornost! (20:52:11)

92
    Roh pro Molde.

92
    Radovič vyfasoval žlutou kartu za útočný faul.

91
    Toivio to z přímáku vystřelil na Kuciaka, ten vyboxoval pouze před sebe. Z dorážky pak znovu vystihl střelu famózní Kuciak.

90
    Radovič je napomínán za faul na novice na hřišti Hosetha. Standartka pro Molde.

89
    Posledí minuty utkání. U míče opět Haskjold, který míče odkopává až ke Kuciakovi.

88
    U míče brankář domácích, který spoří důležité vteřiny.

87
    Molde FK naposledy střídá: Ekpo už to má za sebou a jeho čas dohraje na hřišti Hoseth.

86
    Novic na hřišti Żyro byl načapán pomezním sudím v ofsajdové pozici.

86
    Hosté jsou na půlce Molde a tlačí.

85
    Legia Varšava podruhé v utkání střídá: Koseckiho nahradí nová krev na hřišti Żyro.