APOEL – Maribor 1:1 (kon.) | Molde – Legia 1:1 (kon.) | Ludogorec – Partizan Bělehrad 2:1 (kon.)
Salzburg – Fenerbahce 1:1 (kon.) | Celtic – Elfsborg 1:0 (kon.)
APOEL Nikósia
1:1 (1:0)
NK Maribor
Středa 31.07.2013, 19:00 • Neo GSP Stadium, Nikósie • Liga mistrů (předkola)

Dnešní vyrovnaný zápas je u konce. Na každé straně padla jedna branka a mužstva se rozešla smírně – 1:1. Odvetný zápas by se měl odehrát na hřišti slovinského týmu NK Maribor.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek večera a u dalšího online přenosu opět na počtenou! (20:56:07)

90+2
    Utkání se nám ještě trochu protáhne. Další žlutá karta směřuje Budimirovi.

90+1
    Další žlutou kartu v dnešním zápase dostává brankář Handanovič, který obléká dres Mariboru.

90+1
    Stejně jako k prvnímu poločasu, tak i k tomu druhému se přidává pouze jedna minuta navíc.

90
    Za okamžik nám bude známo, kolik minut nastaví Serhiy Boiko ke druhému poločasu.

89
    Domácí se připravují k dalšímu rohovému kopu, který končí neúspěšnou střelou nad bránu Handanoviče.

88
    Oba celky se stále snaží o vstřelení branky, která by jim hodně pomohla v odvetném zápase, který se odehraje na hřišti Mariboru.

87
    Handanovič si staví míč na čáru a bude odkopávat daleko za polovinu hřiště, kde čekají nabíhající útočníci.

86
    Střídání v týmu APOEL FC: ze hřiště odchází Christian, přichází Benachour.

85
    Na hřišti se nám chystá poslední střídání v dnešním zápase. Do konce zápasu zbývá již necelých pět minut.

84
    Maribor již vyčerpal všechna střídání, naopak Apoel má stále jedno střídání k dispozici.

83
    Střídání v týmu NK Maribor: ze hřiště odchází Tavares, přichází Potokar.

82
    Gonçalves dostává žlutou kartu za filmování a na hřišti se nám v osobních soubojích pěkně přiostřuje.

80
    Rozbíhá se poslední desetiminutovka druhého poločasu a zápas je stále otevřen. Uvidíme, zda se někdo ujme vedení.

78
    Hosté si s míčem moc nepohráli a opět ho mají pod kontrolou domácí hráči, kteří se pokoušejí proniknout slovinskou obranou.

77
    Manduca padl v pokutovém území moc rychle. Faul to nebyl říká sudí a uděluje útočníkovi Apoele žlutou kartu.