USA U18 – Rusko U18 4:2 (kon.) | Švédsko U18 – Kanada U18 4:3 (kon.) | SR 18 – Finsko U18 1:5 (kon.)
Česko U18 – Švýcarsko U18 4:3 (2:0 po s.n.)
USA U18
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Rusko U18
Úterý 06.08.2013, 14:00 • Easton aréna (Piešťany) • Hlinka Gretzky Cup

59:45
    Nasybulin (RUS) je vyloučen v samém závěru na dvě minuty za nedovolené bránění.

59:22
    Haydon (USA) a Svečnikov (RUS) dostávají za společnost strkanicí dvě minuty.

45:12
    Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Ljamkin (RUS).

39:18
    Hra v pěti nám moc dlouho nevydržela, na dvě minuty odchází Haydon (USA) za sekání. Navíc osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Vovčenko (RUS).

36:23
    Je tu další vyloučení a s ním také přesilová hra čtyři na tři po Rusko, vyloučením je Nardella (USA).

35:10
    Jenže přesilová hra trvala pouze šest vteřin, Lazarev se také provinil hákováním a bude se tak hrát ve čtyřech.

35:04
    Navíc je vyloučen za hákování Wagner (USA) a šance na srovnání se tak Rusku ještě zvyšuje.

25:39
    Boltanov (RUS) dostává dvě minuty za sekání a tým Spojených států může opět navýšit své vedení.

22:09
    Vypadá to, že bez vyloučení se neobejdeme ani ve druhé třetině. Rosburg (USA) dostává dvě minuty za podražení.

16:45
    Boltanov (RUS) dostává dvě minuty a ruská obrana tak musí zbystřit. Přesilové hry Spojených států jsou dnes totiž velmi účinné.

12:41
    V čase druhého gólu jsou vyloučení Dougherty (USA) a Cvetkov (RUS), oba za hrubost.

11:59
    Krátkce po inkasovaném gólu je vyloučen Lazarev (RUS) za hru vysokou holí.

10:30
    Poprvé dnes je vyloučen někdo z Ruska a je tím Lauta.

08:54
    Američané zřejmě trénují hru v oslabení, Phelphs si pomohl hákováním a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

06:43
    Plyne teprve sedmá minuta utkání a je tu již třetí vyloučený hráč USA. Tentokrát trest odpyká Dervuk, který vyhodil kotouč mimo hrací plochu.

03:37
    Američané jdou opět do čtyř, vyloučen je Snively za sekání.

00:29
    Hned v první minutě dochází k vyloučení, na dvě minuty za faul loktem odchází Poganski (USA).

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 12. Schmaltz (Dudek), 13. Dudek (Schmaltz, Dougherty), 47. Dougherty, 50. Snively (Connor) – 31. Sleptsov, 41. Fazlejev (Lazerev, Nasybulin)

USA U18: Nedeljkovic – Haydon, Mantha, Dougherty, Nardella, Carlo, Wolff, Rosburg – Bittner, Schmaltz, Poganski – Connor, Snively, Wahlin – Malmquist, Wagner, Dudek, – Phelps, Turgeon, Iverson – Milan
    Rusko U18: Korobov – Šaripzjanov. Nasybullin, Cvetkov, Bojkov, Ljamkin, Sleptsov, Nazarkin, Dervuk – Pilipenko, Fazlejev, Lazarev – Svečnikov, Kodola, Vovčenko – Lauta, Nikolišin, Zinoviev – Kamenev, Boltanov, Ryžkov

Rozhodčí: Goga, Stano – Tvrdoň, Výleta