Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

57:12
    Přesilová hra pro Vsetín po faulu Fiana (HOD), který hrál nedovoleně loktem.

53:07
    Hosté v plném počtu a navíc si zahrají přesilovou hru. Vyloučen je Jiří Farda (VSE) za nedovolené bránění.

51:05
    Přesilovka pro Vsetín. Matěj Charvát (HOD) dostává dvě minuty za držení. Valaši si zahrají minutu a pětadvacet vteřin přesilovku čtyři na tři.

50:30
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Rudolf Fian (HOD) a za domácí Daniel Vaněk (VSE) oba na dvě minuty.

46:39
    Dobrý pohyb vsetínských hráčů vyústil ve faul. Michal Buřič (HOD) dostává dvě minuty za podražení.

35:08
    Tentokrát si zahraje přesilovku tým Hodonína. Na dvě minuty je vyloučen kapitán Valachů Daniel Vaněk (VSE).

32:58
    Devět vteřin si zahraje Vsetín přesilovku pět na tři. Petr Peš (HOD) hrál nedovoleně vysokou holí a odsedí si za prohřešek dvě minuty.

31:07
    Přesilová hra i pro Vsetín. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Jan Čavoj (HOD).

27:59
    David Vítek (VSE) sroloval u mantinelu Martina Miklíka a dostane vyšší trest 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

27:01
    Přesilovka pro Hodonín v pravý čas, protože byl pod těžkým tlakem. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Filip Okuliar (VSE).

25:21
    Další branková příležitost Valachů, kdy Kajaba mohl završit hattrick, ale sám před Barusem trefil jen tyč!

12:50
    Tadeáš Kundera (HOD) je vyloučen na dvě minuty za krosček a Vsetín si zahraje další přesilovou hru.

11:18
    Matěj Charvát (HOD) odchází na dvě minuty za podražení a přesilovku okusí i domácí tým.

01:21
    Hosté zahrají první přesilovou hru, vyloučen je na dvě minuty Josef Tichý (VSE) za držení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 7. Daněk (Hruška O., Kývala), 12. Kajaba (Ambruz, Vodák), 15. Kajaba (Vodák, Podešva), 42. Kajaba (Podešva, Tesařík), 59. Kajaba (Vodák, Daněk)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Žák, Báchor, Tichý, Vodák, Tesařík, Zábojník, Okuliar – Gromus, Vaněk, Ambruz, Vítek, Hruška O., Hruška P., Brezáni, Podešva, Kajaba, Štrbík, Daněk, Kývala.
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (32. Kotvan) – Kulyk, Pokorný, Pavešic, Směřička, Polesný, Miklík, Fian – Charvát, Smetana, Špok, Kundera, Tomi, Buřič, Peš, Velechovský, Jurásek, Čavoj, Kuba, Vrba.

Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Smilek