Třinec – Košice 7:2 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Francie 7:1 (1:0 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Šumperk 6:2 (kon.) | Trenčín – Trnava 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 2:6 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 3:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 1:0 (kon.) | Kladno – Litvínov 1:2 (kon.)
Vsetín – SHK Hodonín 5:0 (kon.) | Havířov – Jastrzębie 4:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Zlín – Skalica 0:2 (kon.) | Kadaň – Beroun 6:1 (kon.)
Olomouc – Jihlava 6:1 (kon.) | Prostějov – Technika Brno 7:3 (kon.) | Znojmo – Mountfield HK 2:1 (kon.)
Žilina – Martin 0:0 (zruš.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 08.08.2013, 18:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Přípravné zápasy

58:50
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetín využívá další přesilovou hru. Vodák naznačil střelu, položil si protihráče a vyslal střelu po zemi, kterou tečoval za Kotvanova záda nikdo jiný než RENÉ KAJABA. Asistence: Tomáš Vodák, Josef Daněk.

57:12
    Přesilová hra pro Vsetín po faulu Fiana (HOD), který hrál nedovoleně loktem.

56:15
    Hosté na druhé straně měli také prázdnou klec, ale ani oni nedokázali touš dotlačit za brankovou čáru.

55:55
    Krásná akce Valachů na jeden dotek do prázdné brány, ale Josef Daněk trestuhodně minul!

53:07
    Hosté v plném počtu a navíc si zahrají přesilovou hru. Vyloučen je Jiří Farda (VSE) za nedovolené bránění.

51:05
    Přesilovka pro Vsetín. Matěj Charvát (HOD) dostává dvě minuty za držení. Valaši si zahrají minutu a pětadvacet vteřin přesilovku čtyři na tři.

50:30
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty Rudolf Fian (HOD) a za domácí Daniel Vaněk (VSE) oba na dvě minuty.

46:39
    Dobrý pohyb vsetínských hráčů vyústil ve faul. Michal Buřič (HOD) dostává dvě minuty za podražení.

41:31
    Valaši jdou do čtyřbrankového vedení. Útočnou akci rozehrál Podešva, který zadovkou našel najíždějícího RENÉHO KAJABU a ten střelou tahem nad lapačku Kotvana vymetl šibenici a završil dnes hattrick! Asistence: Jan Podešva, Daniel Tesařík.

35:08
    Tentokrát si zahraje přesilovku tým Hodonína. Na dvě minuty je vyloučen kapitán Valachů Daniel Vaněk (VSE).

33:23
    Štrbík s Daňkem si tak dlouho vyměňovali za brankou Kotvana puk dokud se před brankou neuvolnil Martin Kývala, kterému byl ihned adresován puk, ale po jeho střele se skóre nemění, hostující brankář byl připraven.

32:58
    Devět vteřin si zahraje Vsetín přesilovku pět na tři. Petr Peš (HOD) hrál nedovoleně vysokou holí a odsedí si za prohřešek dvě minuty.

31:07
    Přesilová hra i pro Vsetín. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Jan Čavoj (HOD).

29:00
    Vsetínští ve třech hráčích šli dva na nikoho, ale Tichému utekl puk. Na druhé straně šli tak hosté ve třech proti jednomu a sám před Hromadou byl Peš, ale vsetínský brankář vytáhl perfektní semafor!

27:59
    David Vítek (VSE) sroloval u mantinelu Martina Miklíka a dostane vyšší trest 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku.

27:01
    Přesilovka pro Hodonín v pravý čas, protože byl pod těžkým tlakem. Na dvě minuty za hákování je vyloučen Filip Okuliar (VSE).

25:21
    Další branková příležitost Valachů, kdy Kajaba mohl završit hattrick, ale sám před Barusem trefil jen tyč!

23:24
    Žák od modré napálil puk na branku, ale minul, touš se odrazila zpoza brány znovu před hostující klec, kde dorážel Gromus, ale Baruse se perfektně stačil přesunout a zabránil tak další brance.

15:00
    Už v plném počtu hráčů na obou stranách vsítili domácí u třetí branku. Vodák na pravém kruhu našel před Barusem najíždějícího RENÉHO KAJABU, jenž lehkou tečí poslal puk za bezmocného Baruse. Asistence: Tomáš Vodák, Jan Podešva.

13:36
    Vaněk přihrával před branku Baruse, ale trefil jen brusle před Barusem stojícího Gromuse a puk už málem byl opět v síti hostů, ale tentokrát byl hostující brankář připraven.

12:50
    Tadeáš Kundera (HOD) je vyloučen na dvě minuty za krosček a Vsetín si zahraje další přesilovou hru.

11:38
    Domácí vedou už o dvě branky po zužitkované přesilové hře! Nová posila Valachů Martin Ambruz nyní ukázal v přesilovce to, co se od něj čeká. Zavezl puk za branku hostů, odkud našel před Barusem RENÉHO KAJABU, který prakticky dorážel do prázdné branky. Asistence: Martin Ambruz, Tomáš Vodák.

11:18
    Matěj Charvát (HOD) odchází na dvě minuty za podražení a přesilovku okusí i domácí tým.

09:20
    Okuliar od modré napálil puk před Baruse, kde stál Martin Ambruz, který dorážel téměř do prázdné klece, ale minul!

06:23
    Valaši jdou překvapivě do vedení! Rychlý protiútok a snad teprve druhá střela na branku Baruse končí v síti. Po střele Ondřeje Hrušky se puk od Baruse odrazil k JOSEFU DAŇKOVI, který s notnou dávkou štěstí po faulu hodonínského hráče, usměrnil puk do sítě. Asistence: Ondřej Hruška, Josef Daněk.

01:21
    Hosté zahrají první přesilovou hru, vyloučen je na dvě minuty Josef Tichý (VSE) za držení.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 7. Daněk (Hruška O., Kývala), 12. Kajaba (Ambruz, Vodák), 15. Kajaba (Vodák, Podešva), 42. Kajaba (Podešva, Tesařík), 59. Kajaba (Vodák, Daněk)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Farda, Žák, Báchor, Tichý, Vodák, Tesařík, Zábojník, Okuliar – Gromus, Vaněk, Ambruz, Vítek, Hruška O., Hruška P., Brezáni, Podešva, Kajaba, Štrbík, Daněk, Kývala.
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (32. Kotvan) – Kulyk, Pokorný, Pavešic, Směřička, Polesný, Miklík, Fian – Charvát, Smetana, Špok, Kundera, Tomi, Buřič, Peš, Velechovský, Jurásek, Čavoj, Kuba, Vrba.

Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Smilek