HC Slovan – Vienna Capitals 6:2 (kon.) | Zug – Zürich 1:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
6:2 (3:0, 3:1, 0:1)
spusu Vienna Capitals
Pátek 09.08.2013, 18:00 • Slovnaft Aréna, Bratislava (kapacita 10110 míst) • European Trophy

55:32
    Ve chvíli, kdy skončila přesilovka Slovanu, je vyloučen na 2+2 minuty Jamie Fraser, provinil se sekáním a krosčekem.

53:32
    Hosté hráli v šesti, přesilovka pro domácí.

51:38
    Za hákování vyloučen Tomáš Mojžíš, Capitals budou hrát 5 na 3!

51:11
    Tomáš Netík vyloučen za podražení.

45:10
    Na trestnou lavici za hákování míří hostující Gratton, bude se tak hrát 4 na 4.

44:54
    Přesilovka pro Capitals, vyloučen Ivan Ďatelinka.

36:52
    Síly na ledě se vyrovnají, vyloučen Jonathan Sigalet.

35:06
    Slovan si zahraje další přesilovku, vyloučen je Justin Keller.

34:13
    Další roztržka, za domácí vyloučen pouze Ján Brejčák, za hosty míří na trestnou lavici dvojice Matheson, Rotter – přesilovka pro Slovan!

26:11
    Před Kopřivou se strhla menší šarvátka, po které míří na trestnou lavici dvojice hráčů. Domácí Andrej Šťastný inkasuje dvouminutový trest, Benoit Gratton z Capitals dostává 4 minuty + desetiminutový osobní trest.

15:47
    Další vyloučení na straně domácích, za podražení je vyloučen Ivan Ďatelinka.

12:42
    Přesilovka pro Viennu, Tomáš Mojžíš vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

05:00
    A je tu velká komplikace pro Capitals! Justin Keller je vyloučen na 2 minuty za podražení, až se tedy vrátí Martin Škoula z trestné lavice, bude hrát Slovan přesilovku 5 proti 3!

04:24
    Síly na ledě se vyrovnají, za naražení na mantinel je na 5 minut+do konce utkání vyloučen hostující útočník Dustin Sylvester.

03:44
    Vidíme první vyloučení v dnešním utkání, za hákování je na trestnou lavici vykázán Martin Škoula.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 6. Sersen (Sigalet, Miklík), 9. Sersen (Miklík, Škoula), 20. A. Šťastný (T. Mikúš), 23. R. Mráz (Ďatelinka), 35. Bartovič (Škoula), 40. Hudáček (Sigalet, Ďatelinka) – 28. Schlacher, 53. Ouellette (Veideman)

HC Slovan Bratislava: Kopřiva (Janus) – Sersen, Škoula, Sigalet, Mojžíš, Ďatelinka, Štajnoch, Brejčák, Kolena – Bartovič, Bližňák, Netík – Vondrka, Ölvecký, Miklík – Daňo, Kukumberg, Hudáček – T. Mikúš, A. Šťastný, R. Mráz
    spusu Vienna Capitals: Zaba (Kickert) – Fraser, Lakos, Veideman, Schweda, Matheson, Fletcher, Klimbacher, Hartl – Olsson, Schiechl, Ferland – Keller, Ouellette, Sylvester – Fortier, Gratton, Rotter – Puschnik, Fischer, Schlacher

Rozhodčí: Baluška, Goga – Tvrdoň, Orolin (všichni Slovensko)